רונן גינזבורג. מנכ"ל דניה קרדיט: רמי חכם

אאורה ודניה יקימו 4 בנייני מגורים חדשים ברמת השרון בעלות של 446 מיליון ₪

התמורה עבור ביצוע מלוא העבודות בשלב זה של הפרויקט צפויה לעמוד על כ-446 מיליון ש"ח; העבודות צפויות להמשך כ-3.5 שנים

פולי טל 28/07/2021 13:07

א+א-

חברת הבנייה והתשתיות דניה, חתמה על מזכר הבנות מחייב עם חברת אאורה השקעות. במסגרת המזכר סוכם כי השתיים יקימו 4 מגדלי מגורים ברמת השרון במסגרת פרויקט פינוי בינוי בעיר. לחברות פרויקטים נדל"ניים משותפים רבים, ביניהם "אונו וואלי" שבקרית אונו, מבואות קיסריה וקיסריה הצעירה, "אאורה במושב" ונופי בן שמן.

 

על פי הסכמות הצדדים דניה תבצע את שלב ב’ בפרויקט, הכולל בין היתר עבודות הריסה, חפירה, דיפון, הקמת ארבעת בנייני המגורים בהיקף כולל של 448 יח"ד, מרתפים ושטחי מסחר. התמורה בגין ביצוע מלוא העבודות בשלב זה של הפרויקט צפויה לעמוד על כ-446 מיליון ש"ח (בתוספת מע"מ כדין), אשר ישולמו בהתאם לקצב התקדמות העבודות שצפויות להמשך כ-3.5 שנים.

 

יצוין כי חברת דניה מבצעת בימים אלה גם את שלב א’ בפרויקט רמת השרון, שבנייתו צפויה להסתיים במהלך החציון הראשון של שנת 2023. עד למועד הדיווח נחתמו הסכמי פינוי בינוי עם כ-95% מבעלי הדירות הוותיקים בפרויקט.

 

שיווק 322 דירות מתוך הפרויקט על ידי אאורה יחל במהלך הרבעון הרביעי של 2021. בשלב א’ שלו נמכרו עד כה למעלה מ-90% מהדירות וכל שטחי המסחר השייכים לפרויקט "אאורה רמת השרון" (שלב א’).

 

מנכ"ל דניה, רונן גינזבורג: "פרויקט אאורה ברמת השרון מצטרף לשורה ארוכה ומכובדת של פרויקטים בהם דניה ואאורה משתפות פעולה יחדיו בבניית הארץ. הדבר מעיד על האמון הרב שיש לאאורה בחברת דניה ואנחנו גאים ושמחים על כך. דניה תבצע גם את הפרויקט הזה על הצד הטוב ביותר, כפי שעושה בכל הפרויקטים שהיא מובילה: באופן בטיחותי, איכותי, תוך עמידה בלוחות הזמנים הנדרשים ועל פי התקציב".

 

מנכ"ל אאורה, יעקב אטרקצ’י: "בהמשך לפעילות המשותפת בין החברות בהקמת שכונות שלמות ב"אאורה בן-שמן", "אאורה רמת חן" ו"אאורה רמת-השרון שלב א’", נשלים יחד גם את השלב השני ברמת השרון. כל הפרויקט מקיף 687 יח"ד ב-6 מגדלים, שטחי מסחר, מבני ציבור ורמת פיתוח מתקדמת תוך שאנו מקימים שכונה שלמה, מהאיכותיות שיש בעיר.

 

שיתוף הפעולה עם דניה מבטא הבעת אמון והצלחה, תוך שאנו רותמים את המובילות של שתי החברות, שלנו בתחום היזמות וההתחדשות העירונית בישראל ושל דניה בתחום ההקמה והביצוע ברמה הגבוהה ביותר, כך שהרוכשים נהנים מחווית מגורים איכותית."

  1. מניות בכתבה
  2. אאורה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה