קרדיט: ויטראה

איך להעלות את ערך הנכס שלך באמצעות עיצוב פנים של העתיד?

אלא אם כן ברור לך שהנכס שלך הוא בית החלומות שישרת אותך לנצח, סביר מאוד להניח ששאלת את עצמך מה יהיה ערך הנכס שלך במקרה של מכירה עתידית

תוכן מקודם 28/07/2021 09:36

א+א-

כדי למקסם את ההשקעה שלך, סביר להניח שיידרש שיפוץ בהיקף די משמעותי. לכן, עיצוב הבית אינו רק תהליך אסתטי, אלא שיקום פיננסי חשוב שיכול לקבוע במידה רבה את התשואה שנפיק מהשקעות נדל"ן. אז מה עושה את ההבדל הגדול בערכי נכסי נדל"ן? אלו כמה מהנקודות שכדאי לקחת בחשבון.

 

ארונות בהתאמה אישית ביחידת ההורים

חדר ארונות גדול ופונקציונלי יוסיף ערך לכל בית. מדובר ברכיב מותרות שתמיד מלהיב את הקונים הפוטנציאליים. המחירים להתקנת ארון בהתאמה אישית משתנים מאוד ממקרה למקרה, אבל לא אמור להיות קשה מדי להשיג מוצר בעל מראה יוקרתי ומרשים ואפשרויות פונקציונליות במחירים שפויים.

 

המטבח הוא הלב של עיצוב הבית

אחד השיפורים המשמעותיים ביותר שנוכל לערוך כשזה מגיע לחידוש נראות הבית והכנסה של אלמנטים נוחים ומותאמים יותר לאורך החיים, הוא ללא ספק במטבח. בין אם מדובר במשפחה של חובבי בישול נלהבים או ברווק שאוכל רק בחוץ, המטבח הוא מרחב משמעותי ביותר המשמש לאכילה, הכנת מזון ואחסון. גם שדרוגים קלים מאוד בגופי התאורה, המכשור והגימור של הארונות, יכול להעלות את ערך הנכס באופן משמעותי.

 

מערכות חשמל חכם

כיום, אחד האמצעים הפופולריים ביותר לשיפור חוויית המגורים הוא התקנת מערכות בית חכם אלחוטיות ומתקדמות. בעזרת חשמל חכם, ניתן לשלוט מרחוק בגופי התאורה, במיזוג האוויר, בתריסי החשמליים וברכיבים חשמליים רבים אחרים. כך, יהיה באפשרות הדיירים להתאים את כל שימושי הבית במדויק לצרכים ולאורח החיים שלהם – מבניית תרחישים מוכנים מראש לשומרי שבת ועד להפעלת מזגן ודוד לקראת החזרה הביתה מהעבודה. אפשרויות העיצוב הזמינות כיום במערכות אלו מציעות שילוב אופטימלי בין אסתטיקה מודרנית ויוקרתית ובין פונקציונליות חסרת תקדים.

 

סדרה של מפסקי טאץ’ מזכוכית בעלי מראה יוקרתי יעניקו לבית מראה עדכני שקשה מאוד שלא להתרשם ממנו.

 

כמה שיותר פתרונות אחסון – יותר טוב!

אין דבר כזה יותר מדי אחסון. חשוב שנספק לדיירים נפח אחסון רב למגוון רחב של מטרות. החלל שמתחת למדרגות הוא אזור אידיאלי לאחסון נשלף לחפצים גדולים ומסורבלים, כמו סולמות למשל, שלא יתאימו לארונות בגובה סטנדרטי. ניתן לשלב כיום פתרונות אחסון מובנית במסדרונות, בתקרה ובנקודות רבות אחרות שלא יגזלו שטח מחלל הבית.

 

השקעה בחדר האמבטיה תספק החזר משתלם

לצד ההשקעה במטבח, החדרים הרטובים הם אלמנט נוסף שמשפיע באופן ניכר על נראות הבית וערך הנכס. מכיוון שחדרי אמבטיה הם בדרך כלל החללים הקטנים ביותר בבית, גם שינוי קטן יכול לעשות הבדל גדול. זה הזמן להחליף אריחי חיפוי ללוק מודרני יותר, להשקיע בכלים סניטריים וגופי תאורה חדשים ולעצב אווירה שכולה אומרת נוחות ופינוק.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה