רמי רשף, מנכל ג'נסל קרדיט: יח"צ

אנרגיה ירוקה

ג’נסל חתמה הסכם מסגרת לשיתוף פעולה עם דויטשה טלקום

החברה מייעדת את מערכות תאי הדלק של ג’נסל כחלופה לגנרטורים מבוססי דיזל, כחלק מהמעבר לחשמל ירוק; תבחן במשך שבוע את מערכת ה- G5

חדשות ספונסר 04/07/2021 12:12

א+א- 6

חברת ג’נסל מעדכנת היום על אבן דרך משמעותית בפעילותה - הסכם מסגרת לשיתוף פעולה אסטרטגי עם ענקית התקשורת דויטשה טלקום הנחשבת למפעילת התקשורת הגדולה באירופה ולאחת מהמפעילות הגדולות בארה"ב שמתקניה פרוסים במעל 50 מדינות בעולם.

 

במסגרת ההסכם תיבחן האפשרות לשילוב מערכות תאי הדלק של ג’נסל ברשת התקשורת של דויטשה טלקום כחלופה לגנרטורים מבוססי דיזל, וזאת בהתאם ליעד המוצהר שלה לפעול לצמצום פליטות דו תחמוצת הפחמן באתריה באמצעות מעבר ל"חשמל ירוק".

 

ג’נסל מציינת כי בראייתה של החברה, ההתקשרות בהסכם השת"פ, כמו גם הסכם שיתוף הפעולה עם חברת TDK, עליו דיווחה החברה לפני מספר חודשים, מהווים גושפנקא חשובה להצלחת הטכנולוגיה שפיתחה החברה, וכן הם תורמים למיצובה של החברה בשוקי היעד שלה, ומסייעים לה להעמיק את פעילותה בשווקים אלה מול לקוחות חדשים, בהתאם ליעדים ולאסטרטגיה העסקית של החברה.

 

על פי ההסכם, בשלב הראשון דויטשה טלקום תרכוש מערכת של ג’נסל מסוג G5 המופעלת באמצעות מימן למטרת גיבוי. המערכת שתסופק ותופעל במהלך הרבעון השלישי של 2021 תעבור הליך ניסוי למשך שבוע במעבדות החברה בגרמניה.

 

כתלות בהצלחת הניסוי תוכר ג’נסל כספק רשמי של דויטשה טלקום והמוצר G5 יאושר לרכישה עבור כלל חברות הקבוצה. הסכם שיתוף הפעולה כולל תנאי מסגרת כלליים לרכישה, בהם תנאים מסחרים שיחולו ביחס לרכישות פוטנציאליות של תאי דלק של החברה, אם אכן ירכשו.

 

בשלב השני שיחל לאחר ובכפוף לסיום מוצלח של השלב הראשון, יבצעו הצדדים ניסוי שטח במסגרתו מערכת ה- 5G תותקן להמשך עבודה באתר סלולרי פעיל בגרמניה לפרק זמן של עד כשנה, שבמהלכו תימשך בדיקת המערכת בתרחישי עבודה שונים כפי שיוגדר על ידי הצדדים.

 

בנוסף, הוסכם בין הצדדים כי דויטשה טלקום תבחן באתר סלולרי בגרמניה את מערכת ה-5A של ג’נסל המשמשת כמקור אנרגיה ראשי והפועלת על בסיס אמוניה המשמש כדלק. הצדדים סיכמו על הצבת מערכת ה-A5 עד לסוף שנת 2021 באתר שייועד לכך לצורך ניסוי שיכלול כ- 1,000 שעות פעילות.

 

בהתאם ובכפוף להצלחת הניסוי, הצדדים יפעלו יחדיו בנוגע להכרזה רשמית על תוצאות הניסוי, וכן יקדמו פעילות שיווקית בתוך קבוצת דויטשה טלקום, במסגרתה תקודם מערכת ה- A5 כתחליף לגנרטורים מבוססי דיזל.

 

רמי רשף, מייסד ומנכ"ל ג’נסל: "אנחנו מעדכנים היום על הסכם שיתוף פעולה עם דויטשה טלקום שרואה במערכות תאי הדלק של ג’נסל אמצעי משמעותי בהשגת היעד המוצהר שלה לצמצום פליטות דו תחמוצת הפחמן באתריה באמצעות מעבר לחשמל ירוק. אנו גאים בכך ורואים בשת"פ זה גושפנקא נוספת ליכולות הטכנולוגיות הייחודיות שפיתחה ג’נסל.

 

חבירתה של ג’נסל לחברת התקשורת הגדולה באירופה היא ללא ספק ציון דרך משמעותי, והיא עשויה להוות מנוע ליצירת הכנסות משמעותיות לחברה, הן מול דויטשה טלקום עצמה, והן מול לקוחות גדולים נוספים. 

 

לאחרונה דיווחנו על סיכום מוצלח לניסוי בן 1,500 שעות שביצענו במערכת ה-5A במערך הסלולרי של חברת התקשורת של איסלנד, הצלחה שלהערכתנו נתנה רוח גבית גם להסכם עם דויטשה טלקום, וגם תמשיך לתמוך בהעמקת פעילותנו בשווקים נוספים".

 

עוד במסגרת ההסכם, סיכמו ג’נסל ודויטשה טלקום גם על שת"פ טכנולוגי אסטרטגי לפיתוחים הקשורים בייצור מימן נקי וייצור אמוניה ירוקה.

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הודעה בוננזה

  מוציאה חברה הודעה סוף הדרך - ועולה רק שמיניה. העיקר שעשו סיבוב.!!! לא מבין את הסוחרים האלה.

  TAM 04/07/2021 12:37

 2. 2
  הצלחות ידידי

  |4|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  הדיוט 04/07/2021 12:36

 3. 3
  צודק!סליחה "ה" |15||4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 04/07/2021 12:20

 4. 4
  ג'נסל - דעתו של דובי

  שלום, קרא בבקשה היטב את אשר כתבתי והבחן בין המילים "הנני" ו"איני" - כתבתי במפורש שמחשיב דעתו - ועל מה תקצוף ותאדים פנים?! שלח אייקון מתאים אחר - והמשך...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  הדיוט 04/07/2021 12:12

 5. 5
  אם אינך מחשיב את דעתו של דובי |3||3|

  אז למה אתה מבקש אותה???? דווקא אני כן מתחשב ואשמח לקרוא את דעתו...כי כן אני מתייחס!!....ככה שדובי אשמח לדעת דעתך!,תודות ושבוע נפלא
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 04/07/2021 11:57

 6. 6
  ג'נסל - דובי, האם אתה משנה דעתך?

  שלום דובי, להזכירך: וכוח קטן בינינו מיום 24.6. איני בא לעקוץ חלילה, אלא באמת לשמוע: האם דעתך (אותה הנני מחשיב מאד) השתנתה?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  הדיוט 04/07/2021 11:42