דוד מיכאל, מנכ"ל שגריר קרדיט: גיא קרן

מיזוגים ורכישות

שגריר רוכשת 70% מחברת א.צ.מ בתמורה ל-91 מיליון ש”ח

א.צ.מ פועלת בתחום אבזור הרכב למוגבלים בניידות; הרכישה משקפת שווי של 130 מיליון ש"ח לחברה; המוכרים יקבלו תמורה נוספת בהתאם לביצועי החברה בשלוש השנים שלאחר השלמת העסקה

חדשות ספונסר 01/07/2021 12:12

א+א-

קבוצת שגריר שירותי רכב מדווחת היום על כניסה לתחום אבזור הרכב למוגבלים בניידות, לאחר שהתקשרה בהסכם לרכישת 70% מחברת א.צ.מ אבזור וציוד מכוניות בתמורה ל-91 מיליון ש"ח.

 

א.צ.מ היא בין השחקניות המרכזיות בשוק ההתאמה ואבזור הרכבים לבעלי צרכים מיוחדים, עם כ-5,000 לקוחות ושיעור לקוחות חוזרים של יותר מ-90%. הרכישה צפויה לתרום לרווח של שגריר באופן מיידי.

 

בהתאם להסכם, נקבע כי שגריר תשלם לא.צ.מ סך של 91 מיליון ש"ח המשקף שווי חברה של כ-130 מיליון ש"ח. כמו כן נקבע כי המוכרים יהיו זכאים לתמורה נוספת על בסיס ביצועי החברה במהלך 3 שנים ממועד השלמת העסקה.

 

בנוסף נקבע כי לשגריר תינתן האפשרות לרכישת יתרת מניות א.צ.מ (30%) מהמוכרים ולמוכרים תינתן האופציה למכור את יתרת מניותיהם לשגריר. העסקה כפופה, בין היתר, לאישור רשות התחרות.

 

דוד מיכאל, מנכ"ל קבוצת שגריר: "אנו שמחים לדווח על התקשרות בהסכם לרכישת חברה נוספת ורווחית בעלת פעילות משלימה לקבוצה. רכישה זו מהווה חלק מאסטרטגיית החברה אשר מטרתה להגדיל את פוטנציאל הצמיחה של החברה ולהרחיב ולגוון את מקורות ההכנסה, והיא מצטרפת להתקשרות בהסכם לרכישת שנפ ולרכישת פעילות האיתור של טרפילוג עליהן דיווחנו מוקדם יותר השנה. רכישות אלו יאפשרו לנו להמשיך ולחזק את הקבוצה כשחקן המוביל בשוק שירותי הרכב בישראל עם מגוון שירותים".

 

אייל מלמן מנכ"ל חברת א.צ.מ.: "מאז היותי מנכ"ל חברת א.צ.מ. חיפשתי שותפות שתאפשר שירות טוב יותר ללקוחות החברה ומתן פתרונות ייחודיים לציבור הלקוחות המיוחד שלנו, זאת מבלי לפגוע בהרגשה המשפחתית והאינטימיות שאנו מייצרים איתם לאורך שנים.

 

כניסתה של קבוצת שגריר בניהולו של דוד מיכאל היא ללא ספק הפתרון המושלם שחיפשנו בכדי לאפשר שירות מהיר ואיכותי בפריסה ארצית רחבה יותר, ניידת וקבועה. בנוסף כניסתה של שגריר תסייע לנו בא.צ.מ. לצוות הניהול והעובדים הוותיק להמשיך לעסוק במתן הפתרונות האיכותיים והבטוחים ביותר, ולהרחיב את הפתרונות לתחומים חדשים של מימון טרייד אין, השכרה, בקרה ועוד".

 

היועצים המשפטיים שטיפלו בעיסקה מטעמה של שגריר הינם עוה"ד אתי קורן וליאת סידרנסקי - יוכפז ממשרד קורן גרודנברג ושות’ עורכי דין ומטעמה של א.צ.מ הינם עוה"ד שרית מולכו וארנון מיינפלד ממשרד ש. פרידמן ושות’ ועו"ד סער פלינר. אורית הימל שימשה כבנקאית השקעות בעיסקה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה