עודד רוזנברג, מנכ"ל אפולו פאוור קרדיט: רמי זרנגר

אנרגיה ירוקה

אפולו פאוור: מור השקעות והפניקס מימשו אופציות ב-48 מיליון ש”ח

בתחילת אפריל הקצתה אפולו למוסדיים מניות בהיקף של 75 מיליון ש"ח במחיר של 16 ש"ח למניה וכללה גם אופציות לא סחירות במחיר 21 ש"ח למניה בתוקף לשנה וחצי

חדשות ספונסר 23/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת האנרגיה הסולארית אפולו פאוור מעדכנת היום שקרן ההשקעות מור והפניקס, הנמנות על משקיעותיה המוסדיות, הודיעו לה על כוונתן לפעול למימוש מוקדם של אופציות של החברה בהיקף של כ-48 מיליון ש"ח.  

 

ההקצאה המקורית של מניות אפולו פאוור בהיקף של 75 מיליון ש"ח בוצעה בתחילת חודש אפריל לפי מחיר של 16 ש"ח למניה וכללה גם אופציות לא סחירות במחיר 21 ש"ח למניה שיהיו בתוקף לתקופה של שנה וחצי.

 

כיום, פחות מ-3 חודשים לאחר ההקצאה, כאשר האופציות מצויות עמוק בתוך הכסף, מתבצע מימוש של הרוב המוחלט של האופציות המוחזקות על ידן בסך כולל של 47.9 מיליון ש"ח. בתוך כך יגדילו המוסדיים את אחיזתם בחברה כך שקרן מור השקעות תחזיק מעתה 7.92% והפניקס ויחזיקו 9.85%.

 

בהודעתה לבורסה מציינת אפולו פאוור שהסכום האמור יחזק את בסיס ההון של החברה, ויאפשר לה להאיץ את קידום מטרותיה ובראש ובראשונה הרחבת יכולת הייצור. בחברה רואים במהלך כהבעת אמון גדולה מצד המשקיעים המוסדיים הגדולים.

 

עודד רוזנברג מנכ"ל אפולו פאוור: "המהלך של המוסדיים למימוש מוקדם של האופציות מעיד על הבעת אמון גדולה בחברה ויכולתיה, לאור ההתפתחויות העסקיות האחרונות. בסיס ההון המוגדל של אפולו צפוי להאיץ את הרחבת יכולות הייצור שלנו ויקדם את מימוש היעדים שהצבנו לעצמנו בהפצת היריעה הסולארית הקלה והגמישה בארץ ובעולם"  

 

ברק קפיטל חיתום משמשים כיועצים לחברה בהליכי המימון.

  1. מניות בכתבה
  2. אפולו פאוור

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    איזה הבעת אמון

    שטויות במיץ, הבעת אמון ...פחחחח , עוברים למניות כי קל יותר לזרוק...

    יוסיפון 24/06/2021 12:28