האם המומנטום השלילי במניית אוגווינד קרוב להיעצר או שהירידות עוד לא החלו

מניית אוגווינד נסחרת במומנט שלילי בחודש האחרון, האם צפויה ירידת מדרגה נוספת או ששוב נראה קונים נחושים?

דובי קורן 22/06/2021 12:12

א+א- 2

חברת אוגווינד עוסקת בפיתוח מערכת לאגירת אנרגיה באמצעות אוויר דחוס. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.46 מיליארד שקלים.

 

ניתוח טכני

לאחר שהייתה לאחד הלהיטים של הבוקס בשנת 2020 עם עליה מתיאורית אשר הגיעה ברמות השיא לרמה של 13,000 נקודות המניה חווה חודשים פחות זוהרים עם אובדן ערך איטי שנכון לכתיבת שורות אלה עומד על 45%.

 

בחודש מרץ האחרון חל מפנה שלילי במניה לאחר ששברה אזור תמיכה טכני סביב 9,000 נקודות ולמעשה עשתה ירידת מדרגה למטה. מחודש אפריל האחרון ועד היום המניה נסחרת בטווח מסחר סביב 9000-7350 נקודות.

 

מניית אוגווינד – גרף יומי

 

בחודש האחרון המניה מאבדת גובה כשהיום היא שוב חוזרת לאזור התמיכה שצוין לעיל. בשל תנודתיות המניה נאמר שכל האזור עד 7,300 על בסיס סגירה מהווה תמיכה שיכולה לשלוח את המניה לירידת מדרגה נוספת בגובה הדשדוש, וזה אומר, אזור של 5600 נקודות.

 

להערכתי הסיכוי לשבירה דיי גבוה בשלב זה, הן בשל המומנטום במניה שהפך שלילי בחודשים האחרונים והן בשם האווירה והתמחור במניות מסוגה שנחתך בשבועות האחרונים.

 

לאופטימיים, אפשר לנסות במידה ונראה היפוך מרשים סביב התמיכה ומעבר של 8,000 בצורה ברורה. עד אז לטעמי הסיכון במניה גבוה.

 

בהצלחה לסוחרים.

 1. מניות בכתבה
 2. אוגווינד

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  בירידות בנובמבר המניה התנהגה שונה מהשוק מומלץ

  אבי כהן 03/12/2021 15:16

 2. 2
  תודה על הניתוח המקצועי

  דובי, אנחנו אוהבים את הניתוחים שלך. נשמח אם תכתוב יותר בהצלחה

  BOSOF 22/06/2021 18:19