חברת תיווך הנדל”ן העולמית eXp Realty משיקה השבוע את פעילותה בישראל

החברה היא חלק מתאגיד eXp Holdings הנסחר בנאסד"ק, והיא פעילה גם בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, הודו, איטליה, צרפת, מקסיקו ופורטוגל

מערכת ספונסר 16/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת תיווך הנדל"ן העולמית eXp Realty, חלק מתאגיד eXp Holdings הנסחר בנאסד"ק, משיקה השבוע את פעילותה בישראל. החברה נוסדה בארה"ב ב - 2009, הונפקה בנאסד"ק ב - 2013 וכניסתה לישראל היא חלק ממהלך בינלאומי של eXp Global הכולל כניסה לשווקים חדשים ברחבי העולם. ברבעון השני של 2021 נכנסה החברה לפעילות גם בספרד ובקולומביה וברבעון הראשון לברזיל, איטליה והונג קונג. החברה פעילה גם בארצות הברית, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, הודו, איטליה, צרפת, מקסיקו ופורטוגל וכוללת למעלה מ 56,000 סוכני נדל"ן. החברה הודיעה גם על התרחבותה המתוכננת לפנמה, גרמניה ויפן ברבעון השלישי של 2021, שתגדיל את נוכחותה העולמית ל - 19 מדינות.

eXp פועלת במודל ייחודי מבוסס ענן, שמפחית את עלויות התפעול שלה ושל הסוכנים שלה ומאפשר תגמול טוב יותר לסוכנים וכן מספק להם תמיכה מקצועית, מעמיקה ויומיומית. eXp מדגישה כי היא שמה את סוכני הנדל"ן במרכז ומציעה להם מודל עמלות משתלם יותר, שיתוף ברווחים, ותגמול במניות החברה בנוסף לעמלות.
על פי מבנה הפעולה של החברה, רוב ההכנסות מעמלות התיווך נשארות בידי הסוכנים וישנו גם סף שנתי של עמלות שכשהסוכנים מגיעים אליו, הם זוכים לסטטוס בכיר יותר, התגמולים שלהם גדלים משמעותית ורוב העמלה נשארת בידיהם. סוכנים אשר עוזרים לחברה לגדול ע"י גיוס סוכנים נוספים, מתוגמלים על ידה בנדיבות. החברה גם מסייעת להם לקדם מכירות באמצע שיווק דיגיטליים ויצירת לידים למכירה.

eXp היא חברת PropTech המשלבת היבטים טכנולוגיים בליבת הפעילות שלה. במודל של eXp אין משרדים פיזיים ואין זכיינים מקומיים, מלבד נציגות החברה בכל מדינה. מאגר המידע והשירותים של החברה בענן שאליו מחוברים סוכני eXp מסייע להם באופן שוטף לנהל את עסקיהם ומציע פתרונות וכלים. הוא כולל בין השאר מערכת ניהול לקוחות (CRM) שמסייעת במעקב אחרי לידים, קורסים והכשרות, הפניות לנכסים למכירה ברחבי העולם ואפשרות לנטוורקינג ושיתופי פעולה עם סוכני נדל"ן במדינות שונות.

את פעילות eXp ישראל מוביל מאיר גלוזברג, שגם ייסד את התאחדות המתווכים ארצית "דרך ארץ" ועומד בראשה, וחבר הוועד המנהל של לשכת המסחר ישראל קנדה.

מייקל ואלדז, נשיא eXp Global: "אנו נרגשים להשיק את eXp Realty בישראל, מדינה עם שוק נדל"ן תוסס שנמצא במגמת עלייה. אנו מאמינים שהמודל העולמי האטרקטיבי שלנו ששינה את קהילת תיווך הנדל"ן בעולם, יעשה זאת גם בישראל".

מאיר גלוזברג, מנכ"ל eXp ישראל: "ישראלים ידועים ביכולתם לאמץ טכנולוגיות חדשות המביאות בשורת ייעול. פורמט העבודה של eXp הוא מהפיכה טכנולוגית שמשנה את הדרך בה מוכרים וקונים נדל"ן, תוך הסרת חסמים ופירוק מודלים מיושנים. ענף הנדל"ן בישראל עתיד לפגוש חברה שמשנה את הרמה המקצועית והדרך בה סוכני נדל"ן מתוגמלים ויכולה להשיא לעבודתם תשואה גדולה יותר".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עיתוי גרוע לכניסה לשוק התיווך

    היצע דל מאוד של נכסים למכירה , הרבה חברות תיווך חדשות באו והתאדו מהר מאוד , השוק בישראל קטן לעוד חברה גדולה
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    shayyy 16/06/2021 19:51