כלל ביו: מדיוונד השלימה גיוס חולים לניסוי בתרופה לפצעים כרוניים

הניסוי מיועד להעריך את בטיחותה של התרופה EscharEx ואת יעילותה בחולים הסובלים מפצעים כרוניים על רקע אי ספיקה ורידית; הניסוי יכלול 120 חולים

חדשות ספונסר 10/06/2021 11:13

א+א- 1

כלל ביוטכנולוגיה מדווחת היום כי חברת מדיוונד המוחזקת על ידה בשיעור של כ-35%, הודיעה על השלמת גיוס החולים הנדרש לצורך הערכת ביניים בניסוי Phase 2 ב-EscharEx.

 

הערכת הביניים תכלול ניתוח תוחלת והתאמת מספר החולים בניסוי ככל שתידרש. מדיוונד ציינה כי תוצאות הערכת הביניים צפויות עד לתום חודש יולי 2021.

 

הניסוי מיועד להעריך את בטיחותה של התרופה EscharEx ואת יעילותה, בחולים הסובלים מפצעים כרוניים על רקע אי ספיקה ורידית (Venous Leg Ulcers), וזאת בהשוואה לפלצבו ולטיפולים המקובלים כיום. הניסוי מתוכנן לכלול 120 חולים. מדיוונד מעריכה כי גיוס החולים יושלם עד תום שנת 2021.

 

עוד ציינה מדיוונד, כי להערכתה שוק היעד אליו מכוונת EscharEx עולה על מיליארד דולר בשנה.

 

מדיוונד (Nasdaq: MDWD) מפתחת, מייצרת וממסחרת פתרונות חדשניים לתיקון רקמות וחידושן על בסיס טכנולוגיה אנזימטית. החברה פיתחה את NexoBridTM, תרופה להטריית כוויות המשווקת באירופה, בישראל ובמדינות נוספות.

 

בקשה לאישור שווק של NexoBrid בארה"ב הוגשה ל-FDA. בנוסף, מפתחת מדיוונד את EscharEx, תרופה להטריית פצעים כרוניים, ואת MW005 תרופה לסרטן עור שאינו מלנומה, אשר נבחנות בניסויים קליניים Phase 2.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מתחזקת.. נקווה שתחזור לפחות לגבוה

    שנתי ..בסביבות 250.. כדי להמשיך בעליות |52|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mvk 10/06/2021 11:19