חיים סיבוני, מנכל פורסייט קרדיט: יח"צ

פורסייט מרחיבה נוכחות בשוק הציוד החקלאי האוטונומי עם מכירת אבטיפוס למערכת QuadSight

מדובר במערכת ראייה ממוחשבת המבוססת ארבע מצלמות שנמכרה ליצרן גלובלי של ציוד חקלאי ובינוי. היצרן יבחן את יכולות הסטריאו של פורסייט לצורך שימוש במכונות חקלאיות

מערכת ספונסר 09/06/2021 12:12

א+א-

חברת פורסייט המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, הנסחרת בנאסד"ק ובתל אביב, הודיעה היום על מכירת אבטיפוס למערכת QuadSight, מערכת הראייה הממוחשבת המבוססת ארבע מצלמות, ליצרן גלובלי מוביל של ציוד חקלאי ובנייה. היצרן יבחן את יכולות הסטריאו של פורסייט לצורך שימוש במכונות חקלאיות.

מדובר במכירת אבטיפוס ראשונה לשוק הציוד החקלאי, אשר נעשה בו כבר שימוש נרחב בטכנולוגיית סטריאו לנהיגה אוטונומית ופעולות אוטומטיות להגברת הפרודוקטיביות והיעילות על מנת לייצר תפוקות גבוהות יותר. היכולות הסטריאוסקופיות התרמיות המתקדמות של פורסייט תוכננו להביא ערך מוסף לחקלאות מדויקת ולניווט אוטומטי, ובפעולות כגון שתילה, קציר והעמסת יבולים למשלוח, במיוחד בתנאי ראות ומזג אוויר קשים המאתגרים חיישנים אחרים.

חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט: "אנו מאמינים כי הרחבת הפעילות בפלח שוק חדש זה ושילוב טכנולוגיית QuadSight בציוד חקלאי אוטונומי ישפרו את יכולות המוצר הנוכחיות שלנו ויפתחו הזדמנויות חדשות. נמשיך להתקדם מסחרית בצמידות עם שותפינו משווקי הרכב, התעשייה והביטחון. קיבלנו עד כה משוב חיובי מלקוחות, חלקם מציינים את הביצועים העדיפים של מערכת QuadSight בהשוואה לחיישנים מובילים בשוק, ואני מאמין שהטכנולוגיה שלנו יכולה להוות אלטרנטיבה חשובה לפתרונות קיימים".

על פי מחקר שוק ותחזית שפורסמו בשנת 2021 על ידי חברת המחקר Fact.MR, תעשיית החקלאות מאופיינת באימוץ מוקדם של טכנולוגיות חדשות. יצרני הציוד החקלאי משקיעים בכך במטרה להגביר את האוטומציה של פעולות שונות. על פי המחקר האמור, שוק הציוד החקלאי האוטונומי העולמי מוערך כיום ב - 742.5 מיליון דולר והוא צפוי להגיע ל - 1.89 מיליארד דולר בשנת 2031.

  1. מניות בכתבה
  2. פורסייט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה