עמי ברלב, יור דירקטוריון סאטקום קרדיט: יח"צ

סאטקום מערכות זכתה במכרז של החשב הכללי

במסגרת ההתקשרות גילת טלקום תספק שירותי תקשורת ניידת באמצעות לווין, שירותי תקשורת נייחת וציוד תקשורת למשרדי הממשלה; ההסכם לשנתיים עם אופציית הארכה לשנתיים נוספות

חדשות ספונסר 09/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת סאטקום מערכות מדווחת היום על חידוש התקשרות של חברת בת גילת טלקום שבבעלות מלאה של החברה, עם החשב הכללי במשרד האוצר במסגרת זכייה במכרז לאספקת ציוד ושירותי תקשורת בין היתר באמצעות תיווך לוויני, ושירותי תחזוקה למשרדי הממשלה.

 

במסגרת ההתקשרות גילת טלקום תספק שירותי תקשורת ניידת באמצעות לווין וכן שירותי תקשורת נייחת. כמו כן תספק החברה ציודי תקשורת שונים לפי צרכי החשב ומשרדי הממשלה השונים. ההסכם נחתם לתקופה של 24 חודשים עם אופציה להארכה שלו ב-24 חודשים נוספים.

 

בהודעתה לבורסה מסבירה סאטקום שאינה יכולה להעריך בשלב זה את היקף השירותים והציוד שתספק למשרדי הממשלה והחשב הכללי במסגרת חידוש ההתקשרות. כמו כן, על פי תנאי המכרז, היקף ההזמנות שיבוצעו בפועל מותנה בשיקול דעת החשב הכללי.

 

עוד מציינת החברה כי במהלך השנים האחרונות זכתה גילת טלקום באופן רציף לחידוש ההתקשרות במסגרת מכרזי החשב הכללי. "מבחינת החברה ההמשכיות מצביעה על יחסי אמון ועל רמת השירות הגבוהה של החברה", אומרים בסאטקום.

 

"על אף שלא ניתן להעריך בשלב זה את ההשלכות הכספיות של חידוש ההתקשרות, הנהלת החברה רואה חשיבות אסטרטגית וכלכלית בחידוש ההתקשרות מול גוף מוביל, מבוסס ומרכזי כמו החשב הכללי, בין היתר משום שהיא משקפת את יציבותם ושביעות רצונם של לקוחותיה, ומצביעה על האיכות הגבוהה של השירותים המסופקים על ידי החברה בשל התאמתם לצרכיהם של לקוחות הדורשים שירותי תקשורת מורכבים".

 

לפני שבוע דיווחה החברה על זכיה במכרז של כאן 11 לשידורים באמצעות לווין, לפיו גילת טלקום תספק לתאגיד שירותי תקשורת והפצת שידורי טלוויזיה ורדיו; ההסכם לתקופה של שלוש שנים עם אופציית הארכה לשנתיים נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    לפי הכתבה אין סיכוי פרט לחברת גילת!

    מול החשב הכללי..............,זה נשמע כאילו חברת סאטקום מתלוננת שהעסקה עם גילת מייבת אותה אם היא רוצה לקחת חלק במכרזי החשה הכללי, אם זה נכון....מנורה אדומה חזקה לשחיתויות פה...ועוד נשמע על חקירות!!...זהירות חברים, ציתות............ עוד מציינת החברה כי במהלך השנים האחרונות זכתה גילת טלקום באופן רציף לחידוש ההתקשרות במסגרת מכרזי החשב הכללי. "מבחינת החברה ההמשכיות מצביעה על יחסי אמון ועל רמת השירות הגבוהה של החברה", אומרים בסאטקום. סוף ציתות..... מחזיק במניית חלל...לא היה לה סיכוי לזכות במכרז הזה בכלל, לפי הכתבה|14||14|,בטח אירגוני עובדים מעורבים פה חזק...,וזה מסריח המכרז הזה.... הצלחות
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    RedHead69 09/06/2021 11:55