מטריקס DevOps קיבלה הסמכה כשותף פלטינום של מאנדיי

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה בין החברות מטריקס DevOps מספקת מכירת רישוי, ליווי מקצועי, הדרכה ושירותי פיתוח לפלטפורמה של מאנדיי לארגונים שונים בארץ ובעולם

חדשות ספונסר 08/06/2021 12:12

א+א- 1

כשנה לאחר שהחלה מטריקס DevOps לייצג את חברת מאנדיי (monday.com) בישראל, קיבלה מטריקס את הסמכת שותף הפלטינום של מאנדיי – הסמכת השותפים הגבוהה ביותר.

 

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה בין החברות מספקת מטריקס DevOps מכירת רישוי, ליווי מקצועי, הדרכה ושירותי פיתוח לפלטפורמה של מאנדיי לארגונים רבים בארץ ובעולם, ומביאה את פלטפורמת ניהול העבודה החדשה לסקטורים שונים ומגוונים כגון סטארטאפים, בנקים, עיריות, פרסום, בניה ועוד.

 

מטריקס DevOps מוסיפה יכולות מותאמות לקוח למערכת, כמו למשל אינטגרציות מותאמות אישית, חיבור לאפליקציות חיצוניות ואף עושה שימוש בכלים מבית הלקוח כדי להוסיף יכולות ניתוח נתונים לפי דרישות הארגון.

 

ההסמכה ניתנה לאחר שהחברה עברה בהצלחה את ההסמכות הרשמיות של מאנדיי, הכוללות לימודים ומבחנים בתחומי ייעוץ מוצר, מכירות וניהול לקוחות. מעבר לביצוע ההסמכות הנדרשות, זכתה מטריקס בתואר שותף פלטינום לאחר שהוכיחה גם יכולות מכירה והטמעה גבוהות במהלך השנה האחרונה, הגדילה את היקף המכירות והרחיבה את צוות אנשי השירות שלה כדי לעמוד בדרישות ההולכות וגוברות בשוק לשימוש בפתרון של מאנדיי.

 

נוסף על כך, במהלך השנה האחרונה מטריקס חדרה עם המוצר של מאנדיי באופן נרחב לשוק הפיננסי וסגרה עסקאות בכמה מהארגונים הפיננסיים המובילים בישראל. כמו כן, הקימה החברה עבור מאנדיי מערך חדש של מפתחים לטובת פיתוחי אינטגרציות ופיצ’רים נוספים על גבי פלטפורמת מאנדיי.

 

אורן קרוג, מנהל משותף במטריקס DevOps: "מזה כשנה אנחנו פועלים למנף את צמיחתה של מאנדיי ולהגדיל את נתח השוק שלה בחברות בכל הגדלים בישראל, תוך הוספת כלי טכנולוגי הוליסטי למעטפת השירותים שמטריקס מספקת ללקוחותיה.

 

אנחנו מודים לשותפינו על הבעת האמון הגדולה שהם נותנים בנו באמצעות הסמכה חשובה זו ובטוחים שיחד עוד נפרוץ גבולות רבים ונמשיך להרחיב את כמות הלקוחות ואת שביעות הרצון של הלקוחות הקיימים".

 

גיא הירש, מנהל שותפים EMEA במאנדיי, אמר: "בעזרת שיתוף הפעולה של מומחי מטריקס הצלחנו להרחיב את יריעת הלקוחות שלנו בישראל ולהגיע ליעדים ששמנו לעצמנו למטרה בתחילת הדרך. אנחנו שמחים להעניק את התואר המכובד הזה למטריקס ובטוחים שעוד נכבוש יחד פסגות רבות בדרך לפריסה רחבה עוד יותר של פתרון מאנדיי בישראל".

  1. מניות בכתבה
  2. מטריקס

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    והמניה |136|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mvk 08/06/2021 11:16