אייל שמיר, מנכל אייסקיור מדיקל קרדיט: יח"צ

אייסקיור חתמה על הסכם הפצה למכירת מוצריה בברזיל

ההסכם נחתם לחמש שנים; המפיץ התחייב לרכוש מוצרים בהיקף מינימלי כולל של כ- 6.6 מיליון דולר; הסכם ההפצה מצטרף להסכמים שנחתמו לאחרונה באיחוד האמיריות, תאילנד והודו

חדשות ספונסר 07/06/2021 12:12

א+א-

חברת אייסקיור מדיקל, המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול זעיר פולשני במרפאה באמצעות הקפאתם, מדווחת היום על התקשרות בהסכם הפצה בלעדי למכירת מוצרי החברה בברזיל עם חברת KTRFIOS IMPORTACAO, חברה המאוגדת בברזיל העוסקת בשיווק והפצה של מוצרים בברזיל, בין היתר בשותפות עם חברת Saúde Tommaso אחת מספקיות מוצרי הרדיותרפיה המובילות בברזיל.

 

במסגרת ההסכם, התחייב המפיץ לרכישת מוצרים במשך 5 שנים ממועד קבלת אישור רגולטורי למכירת מוצרי החברה בברזיל, בהיקף מינימלי כולל של כ – 6.625 מיליון דולר. על פי ההסכם, קבלת כל האישורים המקומיים תהיה באחריותו הבלעדית ועל חשבונו של המפיץ.

 

במסגרת ההתחייבות לרכישת מוצרים בשנה הראשונה ממועד קבלת האישור הרגולטורי, ישלם המפיץ במועד החתימה על ההסכם מקדמה בגובה של כ- 344 אלפי דולר, שמהווים 50% מסך ההתחייבות לשנה הראשונה, כנגד ערבות בנקאית של כ- 294 אלפי דולר שתימסר על ידי החברה.

 

יתרת התשלום תשולם על ידי המפיץ עד 180 ימים לאחר שיתקבלו כל האישורים הרגולטוריים למכירת מוצרי החברה, לפני אספקת הזמנת הרכש לשנה הראשונה. ההסכם נחתם לתקופה של חמש שנים ממועד קבלת האישורים, בכפוף לכך שאלה יתקבלו בתוך 18 חודשים ממועד החתימה, שתוארך אוטומטית לתקופה נוספת של חמש שנים לגביהן ייקבעו כמויות מינימום מעודכנות.

 

ההסכם כולל תנאים נוספים, כמקובל בהתקשרויות מסוג זה, כמו ביטול הבלעדיות או ההסכם במקרה של אי עמידת המפיץ ברכישת כמויות המינימום, תנאי תשלום, שיפוי, ביטוח וכדומה.

 

הסכם הה בברזיל, המצטרף להסכמי הפצה ועסקאות נוספות שנחתמו לאחרונה באיחוד האמירויות, בהודו, בתאילנד ובמדינות נוספות, הם צעד משמעותי במימוש האסטרטגיה העסקית של החברה להגדלת המכירות, בין היתר באמצעות התרחבות לשווקי יעד נוספים, המשך קבלת אישורים רגולטוריים, והרחבת השימוש בטכנולוגיה של החברה להקפאת גידולים שפירים וסרטניים באיברים שונים.

  1. מניות בכתבה
  2. אייסקיור מדיקל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה