דר כריסטופר וון גאקו , נשיא ומנכל בריינסוויי קרדיט: יח"צ

בריינסווי תקבל כיסוי ביטוחי לטיפול ב-OCD באמצעות המערכת שפיתחה

Palmetto, מנהל Medicare ב-7 מדינות בארה"ב, פרסם טיוטה לקביעת כיסוי ביטוחי מקומי לשימוש במערכת Deep TMS

חדשות ספונסר 01/06/2021 12:12

א+א- 1

חברת בריינסווי הדואלית, שפיתחה מערכת לטיפול לא פולשני בהפרעות מוחיות, מדווחת היום כי פורסמה טיוטה ראשונה לקביעת כיסוי ביטוחי מקומי (LCD), אשר תחול על השימוש במערכת Deep TMS שפיתחה לטיפול בהפרעה כפייתית-טורדנית (OCD).

 

הטיוטה המוצעת פורסמה על ידי קבלן Medicare בשם Palmetto, באתר המידע לכיסויי Medicare ופתוחה להערות הציבור. שטח השיפוט של Palmetto מכסה מבוטחי Medicare במדינות אלבמה, ג’ורג’יה, צפון ודרום קרוליינה, טנסי, וירג’יניה ומערב וירג’יניה, המייצגים מעל 9 מיליון מבוטחים.

 

Palmetto יארחו מפגש פורמלי הפתוח לציבור להערות על הטיוטה מאוחר יותר החודש, לאחר מכן תחל תקופת ביקורת והמדיניות הסופית צפויה להיקבע ולהתפרסם מאוחר יותר השנה.

 

"זוהי התקדמות חיובית מאוד לאוכלוסיית Medicare, עם פוטנציאל לפשט את הגישה שלה ל-Deep TMS", ציין הדר לוי, סגן נשיא ומנהל צפון אמריקה בבריינסוויי. "צוות בריינסוויי עובד בצמידות עם קבלני Medicare, ספציפית מול Palmetto, על מנת לספק את הספרות הקלינית הראויה ל-Deep TMS ולתמוך בהצעת הטיוטה לכיסוי ביטוחי. אנו ממתינים למדיניות פורמלית מ-Palmetto ומצפים כי קבלני Medicare נוספים, במהלך הזמן, יפרסמו טיוטות משלהם בנוגע לכיסוי Deep TMS ל-OCD".

 

"בעקבות הפרסום האחרון על כיסוי ביטוחי ל-Deep TMS לטיפול ב-OCD על ידי Centene, הטיוטה הראשונה מצד אחד משבעת קבלני Medicare בארה"ב מייצגת עוד אבן דרך משמעותית של שיפוי עבור בריינסוויי", ציין ד"ר כריסטופר וון ג’אקו, נשיא ומנכ"ל החברה.

 

"אנו מרוצים שעל בסיס כמות גדולה של עדויות קליניות משכנעות התומכות בטיפול OCD באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שלנו, מערכת Deep TMS ממשיכה להיות מזוהה עם יתרונות משמעותיים לחולי OCD, אשר רבים מהם אינם מגיבים לטיפולים תרופתיים או פסיכותרפיים קיימים. אנו נותרים מחויבים לעבוד על מנת להשיג החלטות מדיניות ביטוח נוספות ממבטחים אחרים בחודשים הקרובים".

 

בריינסווי סיימה את הרבעון הראשון של 2021 עם צמיחה חזקה של 47% בהכנסות הרבעון הראשון בהשוואה לרבעון המקביל. ההפסד התפעולי של החברה הסתכם ב-2.1 מיליון דולר, וכלל הוצאה חד פעמית של 2 מיליון דולר בתשלום מבוסס מניות, בהשוואה להפסד תפעולי של 3.6 מיליון דולר ברבעון הראשון אשתקד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בהצלחה תחום שיתפוס כיוון עתיד |198|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    haimS 01/06/2021 17:20