עמי ברלב, יור דירקטוריון סאטקום קרדיט: יח"צ

סאטקום מערכות זכתה במכרז של כאן 11 לשידורים באמצעות לוויין

גילת טלקום תספק לתאגיד שירותי תקשורת והפצת שידורי טלוויזיה ורדיו; ההסכם לתקופה של שלוש שנים עם אופציית הארכה לשנתיים נוספות

חדשות ספונסר 31/05/2021 12:12

א+א-

גילת טלקום מקבוצת "סאטקום מערכות" מודיעה על זכייתה במכרז של תאגיד השידור "כאן 11" לאספקת שירותי תקשורת והפצת שידורי טלוויזיה ורדיו באמצעות לוויין. ההסכם לתקופה של שלוש שנים עם אופציה להארכת ההתקשרות לתקופה של שנתיים נוספות.

 

מהחברה נמסר: "כאן 11" הוא תאגיד שידור מוביל המייצג בישראל ערכי מצוינות ורמת תקשורת ושידור מהאיכותיות והגבוהות שיש. אנו גאים שארגון זה בחר בגילת טלקום כספקית שירותי הפצת השידורים באמצעות מערך התקשורת והלוויינות המוביל שלנו. אנו בהחלט רואים ערך בהענקת תמיכה טכנולוגית גבוהה לגוף שידור המשרת מיליוני אזרחים במדינת ישראל.

 

עוד נמסר כי "מכרז זה מאפשר לגילת טלקום להביא את המומחיות ורמת השירות הגבוהה גם לתחום השידורים ותאגידי השידור ומהווה מנוע צמיחה חדש ונוסף לחברה, תוך הצפת ערך משמעותית לעתיד הקרוב".

 

גילת טלקום היא חברת תקשורת וטכנולוגיה המספקת מגוון שירותי אינטרנט, תקשורת סולארית, הפצת שידורים, ניהול רשת, סייבר ועוד. מרבית לקוחות החברה ממוקמים באפריקה אך יש לה לקוחות גם בישראל, באירופה, צפון אמריקה ואסיה.

 

לאחרונה קיבלה החברה רישיון ממשרד התקשורת לאספקת שירותי אינטרנט לווייני בישראל, המייצר עבור החברה אפשרויות חדירה לשווקים חדשים והעמדת שירותים מנוהלים ללקוחות עסקיים, ארגונים וכיו"ב. החברה מיסדה שת"פ עסקי עם חלל תקשורת, כספקית לוויין שתלווה את השירות החדש והצדדים פועלים להטמעתו בשוק בימים אלו.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה