אראסאל קיבלה הזמנות בכ-3 מיליון דולר מלוקהיד מרטין ומחיל האוויר האמריקאי

החברה קיבלה הזמנה לייצור ציוד תמיכה קרקעי למטוסי 16-F בהיקף של כ-2.5 מיליון דולר וכן ציוד לתכנון ופיתוח בקרי בלימה בסכום של כ-0.45 מיליון דולר

חדשות ספונסר 26/05/2021 12:12

א+א-

אר.אס אל אלקטרוניקה מודיעה כי קבלה ביומיים האחרונים הזמנות בהיקף של כ-2.8 מיליון דולר לציוד למטוסי 16-F. ההזמנה הראשונה היא מחיל האוויר האמריקאי, בהיקף של כ-2.53 מיליון דולר לייצור ואספקה של ציוד תמיכה קרקעי למטוסים. כל תכולת ההזמנה תיוצר על ידי החברה בישראל ומדובר בציוד שיוצר בעבר על ידי החברה. האספקות צפויות להתבצע במהלך המחצית השנייה של השנה הנוכחית.

 

ההזמנה השנייה היא בהמשך לדיווח קודם של החברה על קבלת הזמנה מחברת לוקהיד מרטין, יצרן אמריקאי מוביל של מטוסי קרב, לתכנון ופיתוח בקרי בלימה בסך של כ 0.45 מיליון דולר. כעת קיבלה החברה הזמנת פיתוח נוספת להרחבת תכולות הפיתוח של בקרי הבלימה בסך של עוד כ 0.4 מיליון דולר. 

 

החברה מעריכה שאספקות ההזמנה הראשונה מחיל האוויר האמריקאי וכן שלב התכנון והפיתוח של ההזמנה השנייה מלוקהיד מרטין יסתיימו במהלך השנה. לאחר סיום שלב התכנון והפיתוח של ההזמנה השנייה מעריכה החברה שתתקבלנה אצלה הזמנות לייצור סידרתי של המוצרים על-פי דרישות לוקהיד מרטין.

 

אראסאל מעריכה שהזמנות הציוד תתפרסנה על פני כאחת עשרה שנים. וההזמנות למתן שרותי תחזוקה על-פי דרישות לוקהיד מרטין, יתפרסו על פני כשמונה עשרה שנים. שלב התכנון והפיתוח של ההזמנה הנוספת יסתיים במהלך שנת 2021 .

 

 

זאב דגני מנכ"ל אר.אס.אל אומר: "קבלת ההזמנות הנוספות מסמלות עבורנו את המשך והעמקת שיתוף הפעולה עם לוקהיד מרטין וחיל האוויר האמריקאי ומחזקת את מערכת היחסים עימם. בקרי מדובר במוצרים המותקנים גם בחילות אוויר (הישראלי) ואחרים המשתמשים במטוסי 16-F. החברה מצפה לקבל הזמנות נוספות מהלקוחות האלה".

  1. מניות בכתבה
  2. אראסאל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה