דר כריסטופר וון גאקו , נשיא ומנכל בריינסוויי קרדיט: יח"צ

בריינסווי קיבלה לראשונה כיסוי ביטוחי לטיפול ב-OCD

פוליסת הביטוח החדשה של חברת Centene תכסה טיפול ב-OCD בטכנולוגיית Deep TMS בלבד; "הנגישות לשיפוי ביטוחי עשויה להרחיב את הגישה של המטופלים לטכנולוגיה משנת החיים הזו"

חדשות ספונסר 24/05/2021 12:12

א+א- 1

חברת בריינסוויי הדואלית (NASDAQ & TASE: BWAY), העוסקת בטיפול לא פולשני בהפרעות מוחיות, מדווחת היום כי חברת הביטוח Centene פרסמה את פוליסת הביטוח המאפשרת את הטיפול במערכות החברה בהפרעה כפייתית-טורדנית (OCD). לחברת הביטוח Centene כ-25 מיליון מבוטחים כולל מבוטחי Medicare, Medicaid, Tricare ופרטיים.

 

פוליסת הביטוח החדשה של Centene תכסה טיפול ב-OCD בטכנולוגיית Deep TMS בלבד, שהיא סוג תרפיה המשויכת אך ורק לטכנולוגיה הפטנטית של בריינסוויי. ההחלטה מגיעה לאחר סקירה נרחבת מטעם Centene של הוכחות קליניות שפורסמו, אשר מוכיחות את הבטיחות והיעילות של טיפול Deep TMS ב-OCD, כולל ניסויי פיילוט וניסויים רבי-מרכזיים ומבוססי פלסבו, לצד נתוני אמת לאחר השיווק.

 

סליל H-7 של בריינסוויי מעוצב על מנת לחדור עמוק יותר כדי לגרות את המבנים במוח אשר קשורים ל-OCD. מערכת ה-Deep TMS של החברה קיבלה אישור שיווק DeNovo מה-FDA לטיפול ב-OCD בסוף 2018, והשקתו המלאה בשוק האמריקאי התבצעה ב-2019. נכון ל-31 במרץ 2021, נשלחו 225 סלילי OCD ללקוחות החברה.

 

"זוהי אבן דרך קריטית משמעותית מאז שהמטופלים הראשונים שלנו טופלו במסגרת ניסוי הפיילוט שלנו", ציין ד"ר אהרון טנדלר, המנהל הרפואי הראשי של בריינסוויי. "OCD היא מחלה קשה לטיפול עם אפשרויות מוגבלות, והרבה מטופלים עם OCD עמידים לטיפול. בעוד שמוצר זה היה זמין מסחרית, הנגישות לשיפוי ביטוחי עשויה להרחיב את הגישה של המטופלים לטכנולוגיה משנת החיים הזו".

 

"אנו נרגשים לקבל את הכיסוי הביטוחי הזה, אשר מייצג הדגמה נוספת של התמיכה הגוברת באתגרים בריאותיים-התנהגותיים כפי שאימצה Centene", ציין ד"ר כריסטופר וון ג’אקו, נשיא ומנכ"ל החברה.

 

"אנו רואים זאת כהישג משמעותי לחברה, עם פוטנציאל להנגיש יותר את הטיפול לרופאים ומטופלים. חשוב מכך, יותר משליש מבסיס ההתקנות הקיים שלנו מציע טיפול OCD עוד לפני שיפוי זמין, רמז לביטחון החזק של לקוחותינו ביתרונות המטופלים שהתאפשרו באמצעות פלטפורמת הטיפול שלנו ב-OCD. אישור פוליסת ביטוח זו משקפת מגוון גדול של עדויות קליניות משכנעות, התומכות בטיפול ב-OCD עם סליל ה- H-7 שלנו, המבדלת אותנו עוד יותר מהתחרות".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    |34| אולי זמנה...|135|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    haimS 24/05/2021 16:33