אייל טרייבר, מנכ"ל מיטרוניקס קרדיט: יח"צ

מיטרוניקס: אייל טרייבר החליט לסיים את תפקידו כמנכ”ל החברה

אחרי 13 שנים בחברה, מתוכן 6 שנים כמנכ"ל הודיע טרייבר שיפרוש בסוף שנת 2021; הדירקטוריון ימנה ועדת איתור כדי למצוא מחליף

חדשות ספונסר 24/05/2021 12:12

א+א-

אייל טרייבר, המשמש משנת 2015 כמנכ"ל חברת מיטרוניקס, הודיע לחברה על רצונו לסיים את תפקידו בתום שנה זו, במועד שיסוכם עם החברה לאחר השלמת הליך איתור מנכ"ל חלופי לחברה. טרייבר מכהן בחברה מזה 13 שנה בתפקידי ניהול שונים. כאשר קודם לתפקיד המנכ"ל ובין השנים 2008 ועד לשנת 2015 שימש סמנכ"ל המכירות והשיווק של החברה

 

בכוונת המנכ"ל להמשיך בכהונתו ובמימוש משימות ויעדי החברה לשנה הקרובה עד לסיומה, באופן שיאפשר העברה סדורה של תפקידו למנכ"ל שיחליפו, ובאופן שהחברה בראשות הדירקטוריון שלה תוכל לקיים הליך סדור לאיתור מחליף ראוי לו.

 

אייל טרייבר,: לאחר תהליך פנימי אישי ארוך קיבלתי את ההחלטה לסיים את תפקידי כמנכ"ל מיטרוניקס. מדובר בתהליך לא פשוט והחלטה קשה לסיים תקופה של 13 שנים בחברת מיטרוניקס, מהם שש שנים כמנכ"ל. זו חברה שאני אוהב ומחובר אליה בכל נימי נפשי.

 

בהסתכלות על מסע החברה והמסע האישי שלי בתקופה זו, אני חש גאווה עצומה מהתפתחות החברה וההישגים שהגענו אליהם בבנייה, פיתוח היכולות והמיצוב של מיטרוניקס בשוק. אני חש בר מזל ומלא הכרת תודה על ההזדמנות שניתנה לי להוביל, ולהיות חלק מקבוצה נפלאה של אנשים שמרכיבים את חברת מיטרוניקס.

 

יש לי ביטחון מוחלט בתשתיות החברה – החזון, האסטרטגיה, המבנה הארגוני, תשתיות התפעול וההפצה, התרבות והערכים שמייצרים עוגנים חזקים ומשמעותיים התומכים בהמשך ההצלחה של החברה.  יש חשיבות להעביר את הלפיד בתזמון הנכון למנכ"ל הבא שימשיך את המסע. אני חש שזוהי מחויבות אישית שיש לי לעצמי, לחברה, לעובדים ולמשקיעים.

 

בכוונתי לתת לדירקטוריון את הזמן לחפש את המחליף שלי, ולכן בכוונתי להישאר בחברה עד שלהי שנת 2021, בתקופה זו אמשיך במלוא המרץ להוביל את החברה ולהתמקד במשימות והיעדים שיש להשיג. לאחר סיום תפקידי, אקדיש את הזמן למחשבות על עתידי האישי.

 

יונתן בשיא, יו"ר הדירקטוריון: "הדירקטוריון קיבל בצער את הודעתו של אייל על רצונו לסיים את תפקידו כמנכ"ל. תקופת כהונתו של אייל כמנכ"ל, תיזכר כתקופה מצוינת למיטרוניקס. החברה התפתחה, התקדמה והגיעה להישגים משמעותיים בעסקיה.

 

אייל הוביל שינוי אסטרטגי משמעותי, טיפח וכונן הנהלה מקצועית ומחויבת במטה ובחברות הבנות. לצד ההישגים הללו, ראויה לציון לא פחות הטמעת תרבות ארגונית ערכית יוצאת דופן שבאה לידי ביטוי בכל הרבדים בחברה. התוצרים הללו הם מורשת שתישאר עם מיטרוניקס שנים קדימה.

 

דירקטוריון החברה צפוי למנות ועדת איתור שמטרתה להמליץ לדירקטוריון על מחליף ראוי לאייל, אשר ימשיך להצעיד את החברה בציר האסטרטגי הברור בו היא צועדת בהצלחה. אנו מצפים לסיים את תהליך הבחירה בשלושת החודשים הקרובים על מנת לאפשר תהליך חפיפה מסודר ומודה לאייל על מקצועיות, ערכיות חסרת הפשרות, השקעה ומסירות רבה לתפקידו".

  1. מניות בכתבה
  2. מיטרוניקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה