שי אוזון, מנכ"ל אברא קרדיט: יח"צ

מיזוגים ורכישות

אברא רכשה השליטה בחברת Neway תמורת כ-56 מיליון ש״ח

בנוסף, פרסמה החברה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2021 אותו סיימה עם הכנסות של כ- 30 מיליון ש״ח; הרווח הנקי הסתכם ה-12 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 20/05/2021 12:12

א+א-

חברת אברא (בבילון לשעבר), העוסקת בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות המידע, הודיעה הבוקר על רכישת השליטה בחברת Neway Technologies תמורת כ-56 מיליון שקל. Neway עוסקת באפיון, הקמה והטמעה של סביבת "ענן" ארגונית על פלטפורמת הענן של מייקרוסופט והיא פועלת בישראל ובארה"ב. הרכישה תפתח בפני אברא את השוק האמריקאי.

 

Neway Technologies הוקמה בשנת 2004. היא פועלת בניו יורק ובישראל ומעסיקה 40 עובדים. החברה מתמחה בהקמת סביבת "ענן" ארגונית על פלטפורמת הענן של מייקרוסופט, ומפתחת פתרונות מקצה לקצה המותאמים ללקוחותיה. עם לקוחותיה נמנות חברות וארגונים ממגוון רחב של תעשיות, החל מתחום הטכנולוגיה והתקשורת וכלה במוסדות פיננסיים, ממשלתיים, ביטחוניים .

 

לאחר הרכישה תחזיק אברא ב- 80% ממניות החברה הישראלית ו 70% ממניות החברה האמריקאית.

 

שי אוזון, מנכ"ל אברא: "רכישה זו מצטרפת לרכישות שביצענו עד כה והיא מהווה כניסה לתחום מתן שירותים בתחום תשתיות הענן. בנוסף, רכישת חברה בארה"ב מאפשרת לנו דריסת רגל גם בשוק האמריקאי. אנחנו מתכננים להרחיב את הפעילות בארה״ב גם לפעילויות נוספות שיש לנו היום, ביניהן salesforce, Dynamics 365, web & digital ועוד. המומחיות שלנו היא לספק מענה לצרכים דינמיים של לקוחותינו ולשלב חשיבה עסקית, עם ייעוץ ותכנון מהלכי צמיחה באמצעות שילוב טכנולוגיות לפתרון כולל.

 

בנוסף, פרסמה אברא את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2021. הכנסות החברה ברבעון הסתכמו בכ- 30 מיליון שקל. ההכנסות נבעו מאיחוד לראשונה של תוצאות החברות שנרכשו בשנת 2020, ללא הירולו שתאוחד מהרבעון השני של 2021.

 

לשם השוואה, ההכנסות לרבעון הראשון משקפות גידול של 50% לעומת הרבעון האחרון של שנת 2020. גידול זה נובע מאיחוד מלא של פרודוור (אשר אוחדה באופן חלקי ברבעון הרביעי של 2020) ואיחוד חברת p2c. כמו כן גידול אורגני של הפעילויות.

 

הרווח התפעולי ברבעון הסתכם בכ-8.5 מיליון שקל והרווח הנקי עמד על כ-12 מיליון שקל. ההון העצמי של החברה לתום הרבעון הראשון הסתכם בכ-137 מיליון ש״ח. יתרת המזומנים ושווי המזומנים של החברה עומדת על כ-99 מיליון שקל בהשוואה לסך של כ-93 מיליון שקל בתום שנת 2020.

 

מנכ"ל החברה שי אוזון אמר לאחר פרסום הדוחות: "תוצאות הרבעון הראשון של שנת 2021 מראות את הפירות הראשונים של האסטרטגיה שלנו, ומאחדות לראשונה את תוצאות חמשת החברות שנרכשו על ידינו עד כה. אני מאמין כי היכולות הגבוהות של החברות שרכשנו בשילוב הסינרגיה ביניהן יסייעו לנו במסע להפיכתנו לחברת טכנולוגיה מובילה בישראל".

  1. מניות בכתבה
  2. אברא

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה