רני צים, מנכל רני צים מרכזי קניות קרדיט: אורן קאן

רני צים רוכשת 50.01% ממרכז מסחרי בבקעת אונו

הרכישה נעשית בתמורה לכ-130 מיליון ש"ח; להערכת החברה ה-NOI הצפוי בשנה הרביעית להפעלתו של המרכז המסחרי בכללותו יעמוד על 24 מיליון שקל

חדשות ספונסר 18/05/2021 12:12

א+א- 1

חברת רני צים מרכזי קניות ממשיכה להרחיב את היקפי פעילותה ומעדכנת היום על חתימת הסכם עקרונות מותלה עם גשם החזקות לרכישת 50.01% מהזכויות במרכז המסחרי "אונו סנטר" הנמצא בהקמה בשטח של כ-18 אלף מ"ר בבקעת אונו תמורת כ-130 מיליון שקל.

 

התמורה הסופית כפופה להתאמה שתשקף נגזרת של NOI שנתי של המרכז המסחרי במועד שיחול בין 24-36 חודשים ממועד קבלת טופס 4 למרכז המסחרי, בשיעור היוון של 8% ובקיזוז המקדמה והשקעות שניתנו ואו ינתנו לשוכרים במרכז המסחרי.

 

המרכז המסחרי ייבנה כחלק מפרויקט רחב היקף בבקעת אונו, הכולל גם שטחי משרדים בהיקף של כ-28 אלף מ"ר וכ-200 יח"ד, שצפוי להפוך בשנים הבאות למוקד פעילות מרכזי באזור קריית אונו, אור יהודה והסביבה. לרני צים מרכזי קניות הוענקה אופציה להגדיל את חלקה בפרויקט ל-70.01% לפי מנגנון תמורה שסוכם בין הצדדים.

 

המרכז נמצא בסמיכות לכביש מרכזי ובכניסה לשכונה עם 30 אלף תושבים וישרת את השכונה החדשה הנמצאת בהקמה ליד, בה מתוכננות כ-8,000 יחידות דיור, מבני ציבור ומשרדים. מכללת קריית אונו, אשר מונה כ-15,000 סטודנטים נמצאת בסמוך וכן תוקם בקרבת המרכז תחנה של הרכבת הקלה.

 

בהתאם להסכם העקרונות שנחתם, לצורך ניהול המרכז המסחרי יקימו הצדדים חברת ניהול משותפת אשר תנוהל ע"י רני צים מרכזי קניות. השלמת הפרויקט וקבלת טופס 4 צפויה להתקיים בסוף מאי 2024, כאשר להערכת החברה ה-NOI הצפוי בשנה הרביעית להפעלתו של המרכז המסחרי (בהנחת תפוסה מלאה) יעמוד על כ-24 מיליון שקל.

 

הצדדים יפעלו לחתימה על הסכם מחייב בתוך תקופה של 45 ימים, במהלכה בין היתר תבצע החברה בדיקות נאותות לשביעות רצונה.

 

רני צים, יו"ר רני צים מרכזי קניות: "אנחנו מעדכנים היום על הסכם עקרונות לרכישת 50.01% מ"אונו סנטר" בבקעת אונו שהינו חלק מפרויקט רחב היקף שבנייתו החלה לאחרונה. רכישת הנכס הינה כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של רני צים מרכזי קניות, המתמחה במרכזים שכונתיים עם חווית בילוי ותמהיל ייחודי.

 

אנו מאמינים כי ביכולתנו להביא להשבחה משמעותית מאוד של הפרויקט ולמצב אותו כאבן שואבת לתושבי קריית אונו, אור יהודה והסביבה. בהתאם להסכם עם גשם החזקות, רני צים מרכזי קניות תופקד על שיווק וניהול המרכז כאשר ברשותנו גם האופציה להגדיל את חלקנו במרכז ל70.01%. נמשיך לפעול לאיתור הזדמנויות עסקיות להרחבת פורטפוליו הנכסים של רני צים מרכזי קניות".

 

מגשם החזקות נמסר: "אנו מברכים את חברת רני צים מרכזי קניות על שהצטרפו לסיפור ההצלחה של ’אונו סנטר’. המתחם נמצא בשלבי בנייה מתקדמים, ולשמחתנו נותרו משרדים אחרונים למכירה. אנו שמחים לשתף פעולה עם חברות מובילות במשק הישראלי, ולעודד צמיחה ובנייה של הארץ שלנו, במיוחד בימים לא פשוטים אלה. ליבנו עם תושבי הדרום ומרכז הארץ".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בבקעת אונו.. רוכשים באור יהודה

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    duvik2 18/05/2021 15:01