אנרגיה ירוקה

ברנמילר בוחנת אפשרות להנפקה בנאסד”ק

החברה מעריכה שיעדי הממשל החדשים בארה"ב מהווים פוטנציאל צמיחה משמעותי עבורה; אפשרות הרישום בנאסד"ק תתקיים לצד המשך המסחר בתל אביב

פולי טל 12/05/2021 11:12

א+א-

חברת אגירת האנרגיה ברנמילר מדווחת היום כי בהמשך למספר שיחות שהתקיימו לאחרונה בין הנהלת החברה לבנקאי השקעות אמריקאים, שעסקו בבחינת גיוס הון לחברה ורישום מניותיה בבורסת הנאסד"ק, החליט דירקטוריון החברה להקים ועדה לבדיקת הנושא.

 

ברנמילר רואה חשיבות בשוק האמריקאי לפעילות החברה ומעוניינת להרחיב את נוכחותה בארה"ב באמצעות מכירת מערכות האגירה התרמית שפיתחה – bGen. מדובר במערכת הנטענת באמצעות שריפה מבוקרת של שבבי עץ ופריקה של אנרגיה תרמית..

 

החברה מעריכה שיעדי הממשל החדשים בארה"ב שהצהירו על הפחתת 50% מפליטות המזהמים עד 2030, לצד מדיניות סביבתית מחמירה וגידול בפופולריות של השקעות אחראיות (ESG), עשויים להוות פוטנציאל צמיחה משמעותי לחברות מסוגה של ברנמילר, שהטכנולוגיה שלה מאפשרת שימוש בחשמל ממקורות מתחדשים ובחום, במקום דלקים וגז טבעי.

 

ברנמילר מקימה ועדה בראשות המנכ"ל ויו"ר דירקטוריון החברה אברהם ברנמילר ואיתו המשנה למנכ"ל ניר ברנמילר והדירקטורים החיצוניים נאווה סברסקי סופר ואיתן מחובר, על מנת לבחון את ההיבטים הקשורים להנפקה או רישום בבורסת הנאסד"ק, בנוסף להמשך המסחר של ניירות הערך של החברה בבורסה לנירות ערך בתל אביב.

 

החברה מבהירה כי נכון למועד זה התהליך נמצא בראשיתו ועצם הרישום עיתויו ושאר תנאיו כפופים להחלטה סופית של דירקטוריון החברה, לאישורים הרגולטורים הרלוונטיים ולתנאי השוק.

 

ברנמילר נסחרת בבורסת תל אביב במדד הקלינטק לפי שווי שוק של 235.5 מיליון ש"ח, אחרי שספגה צניחה חדה של למעלה מ-50% מתחילת השנה, אחרי שבמהלך 2020 טסה בשיעור של למעלה מ-600%.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה