חברת IMC השלימה גיוס הון ראשון בנאסד״ק

החברה מגייסת מעל 110 מיליון שקלים (35 מיליון דולר) ממשקיעים מוסדיים אמריקאים וישראלים, ומדווחת על ביקוש עודף לגיוס

מערכת ספונסר 10/05/2021 12:12

א+א-

IM Cannabis Corp חברת קנאביס בינלאומית בעלת הפועלת בסקטור הקנאביס הרפואי והקנאביס לצורכי פנאי בישראל, גרמניה וקנדה, הודיעה כי השלימה גיוס הון ראשון בנאסד״ק, ושלישי סך הכל:

החברה מגייסת מעל 110 מיליון שקלים (35 מיליון דולר) ממשקיעים מוסדיים אמריקאים וישראלים, ומדווחת על ביקוש עודף לגיוס, לאחר תכנון מקורי לגיוס כ-25 מיליון דולר.

מטרת הגיוס להמשיך ולתמוך בצמיחת החברה ובהתרחבות פעילותה הגלובלית, בין היתר על ידי מיזוגים ורכישות.

החברה ציינה כי היא "ממצבת את עצמה כחברת הקנאביס הישראלית היחידה אשר מגייסת הון בנאסד"ק. הצלחת הגיוס בקרב המשקיעים המוסדיים מהשורה הראשונה בארה"ב וישראל, מהווה הוכחה לאמון שוק ההון בהנהלת החברה, באיתנותה הפיננסית וביכולתה של החברה להוציא לפועל את האסטרטגיה הגלובלית שלה המבוססת על צמיחה אורגנית ועל תוכניות התרחבות גם באמצעות מיזוגים ורכישות. מאז שהחלה החברה את תהליך רישומה לנאסד״ק, אשר הושלם ב-01 במרץ, היא רכשה שתי חברות בקנדה בהיקף מצטבר של כ-480 מיליון שקלים, חתמה על שני הסכמים אסטרטגיים להפצה ואספקה של קנאביס ותמציות קנאביס בגרמניה ואף הודיעה על כניסתה לשוק הקמעונאי בישראל על ידי רכישת פעילות הלוגיסטיקה ובית המרקחת עד הבית של פנאקסיה".

אורן שוסטר, מנכ"ל IMC: "גיוס ההון אשר הושלם היום מהווה עוד צעד טקטי, עקבי ומתוכנן לעילא ביישום אסטרטגיית החברה שיאפשר המשך התרחבות וצמיחה גם באמצעות מיזוגים ורכישות. ההון אשר גויס יאפשר לחברה להמשיך ולחזק מעמדה בשווקים הגלובליים בהן היא פועלת וכן לבצע רכישות של פעילויות נוספות בשרשרת הערך כמו גם רכישות של חברות ופעילויות סינרגטיות אשר יחזקו ויבססו את מעמדה של IMC כחברת קנאביס בינלאומית מובילה. IMC ממנפת ותמנף את פלטפורמת התפעול הגלובלית שלה, בכדי לייצר ערך משמעותי ומתמשך עבור בעלי המניות של החברה, ובכדי לענות על הצרכים של מטופלי הקנאביס בישראל לרציפות הטיפול במוצרי פרימיום וסופר פרימיום".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה