משטרת ישראל בחרה בפוינטר מקבוצת פוורפליט לניהול צי הרכב שלה

בכך מצטרפת המשטרה למגן דוד אדום ושירותי כבאות והצלה שכבר בחרו בפתרון של פוינטר; צי הרכבים של המשטרה כולל 7,500 רכבים; החוזה נחתם לארבע שנים

חדשות ספונסר 10/05/2021 12:12

א+א- 1

חברת פוורפליט הדואלית מדווחת היום כי חברת הבת שלה, פוינטר, תספק מגוון של שירותים טכנולוגיים עבור יותר מ-7,500 רכבים משטרתיים בצי הרכב של משטרת ישראל בארבע השנים הקרובות. צי הרכב מורכב מ-61 סוגי רכבים שונים כולל רכבים דו-גלגליים. למשטרת ישראל יש את האפשרות להאריך את החוזה בארבע שנים נוספות.

 

כחלק מהשירותים שיסופקו, פוינטר תטמיע פתרון ניהול צי וזיהוי נהג בכדי לזהות את השוטר או כל אדם מורשה אחר הנוהג ברכב על מנת לאשר את הנסיעה. הפתרון יאפשר ניהול יומני מסע, באמצעות מעקב גאוגרפי, שיתעד את כל האירועים שקורים במהלך הנסיעה ובכלל זה הדלקה וכיבוי המנוע, מיקום, תנועת הרכב, מסלול, מהירות, משך הזמן בחנייה, מצב המצבר ועוד. הפתרון כולל גם התרעות בזמן אמת על עזיבת מתחם גיאוגרפי מוגדר, מהירות מופרזת וכן ממשק המיועד לתיעוד נסיעות פרטיות בחלק מהרכבים.

 

מנקודת מבט מערכתית וטקטית, המשטרה תהפוך לאחד הארגונים הגדולים ביותר בישראל אשר מנהל צי רכב. המשטרה תוכל לשנע כוחות ייעודיים להתמודדות עם סיטואציות ספציפיות בזמן אמת, תוך שימוש במידע מהותי לשיפור הפיקוד והשליטה והשגת חסכון בעלויות. פתרון ניהול הצי ישמש גם ככלי חקירה יעיל אשר יסייע בתכנון תגובות המשטרה למצבים מסוימים ובהטמעת שיפורים.

 

הפתרון אותו מתקינה משטרת ישראל בכלל צי הרכב שלה יתבסס על טכנולוגיית 4G/LTE ויסתמך על הידע הנצבר של פוינטר בניהול צי וממשקים מבוססי רשת. משתמשים מורשים יקבלו גישה למידע קריטי באופן מקוון הכולל נתונים שנאספו מיחידת תקשורת GPS חכמה וניתוח באמצעות פתרון Pointer Diagnostic, היכול לעבד כמויות גדולות של נתונים בזמן אמת.

 

"זהו הישג חשוב באמצעותו פוינטר תמנף את היכולות הטכנולוגיות הייחודיות שלה אשר נצברו לאורך שנים רבות", אמר אילן גולדשטיין, מנכ"ל פוינטר. "הפתרון שנבחר ישולב בטכנולוגיות בהן השקיעה משטרת ישראל עד כה, ובכך יאפשר לה להתמודד עם האתגרים הדינמיים הרבים איתם היא מתמודדת כחלק מהתקריות והמשימות המורכבות שלה.

 

משטרת ישראל היא גוף שירותי החירום וההצלה השלישי, אחרי מגן דוד אדום וכבאות והצלה לישראל, שבחרו בנו לספק פתרונות פיקוד ובקרה היקפיים. זאת בשל אמינות יכולות החומרה והתוכנה שלנו, כמו גם יכולות ההנדסה הייחודיות שלנו ושירות הלקוחות המעולה. אנו גאים לספק פתרון שיסייע בתיאום הוליסטי בין שירותי החירום וההצלה השונים המשתמשים באותה מערכת לניהול צי להתמודדות עם אירועים משולבים."

  1. מניות בכתבה
  2. פוורפליט

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    משטרת ישראל בחרה גם צד פוליטי. לא בטוח ששיקול דעת הוא הצד החזק שלהם

    שלמה 10/05/2021 15:57