קנאביס

אינטרקיור בתוצאות מקדמיות: ההכנסות הגיעו לשיא של 33 מיליון ש”ח

החברה מציגה צמיחה של פי 8 בהכנסות הרבעון הראשון בהשוואה לרבעון המקביל ושל 22% לעומת הרבעון הקודם; מגמת הצמיחה בהכנסות צפויה להימשך ברבעון השני ולאורך שנת 2021

חדשות ספונסר 10/05/2021 11:12

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטרקיור הנסחרת בתל אביב ובטורונטו, מדווחת היום על תוצאות כספיות מקדמיות לרבעון הראשון של 2021 לקראת רישום למסחר של מניות החברה בנאסד"ק הצפוי ברבעון השני של 2021.

 

על פי התוצאות, החברה צופה אומדן הכנסות של 33 מיליון שקל לרבעון הראשון של שנת 2021, המשקף גידול של פי 8 בהשוואה להכנסות של 4 מיליון שקל בתקופה המקבילה. הכנסות הרבעון הראשון משקפות גידול של יותר מ-22% בהשוואה להכנסות החברה ברבעון הרביעי של 2020 שהסתכמו ב-27 מיליון שקל. התוצאות המקדמיות מצביעות גם על המשך גידול ברווח התפעולי, ב-EBITDA וברווח הנקי.

 

הגידול בהכנסות מקורו ביישום אסטרטגיית הצמיחה המהירה של החברה, הסכמי שיתוף פעולה אסטרטגיים וביסוס מעמדה של קנדוק כחברה בינלאומית מוכרת בשוק הקנאביס העולמי. הכנסות הרבעון הראשון משקפות את הגידול המתמשך בביקוש למוצרים הממותגים של קנדוק ולהרחבת רשת בתי המרקחת גבעול המתמחה בניפוק קנאביס רפואי.

 

החברה צופה כי מגמה זו תימשך ברבעון השני ולאורך שנת 2021. בנוסף, הגידול החד בהכנסות משקף את תרומתם של ההסכמים האסטרטגיים והבלעדיים עליהם חתמה החברה, באמצעות קנדוק, לאורך 2020 עם ענקיות עולמיות בתחום הקנאביס, ביניהן Aphria, Tilray, Organigram, Charlotte’s Web ולאחרונה Cookies.

 

בנוסף מנהלת קנדוק תוכנית מחקרים קליניים על מוצריה בתקן GMP, מהם 10 מחקרים קליניים שאושרו ע"י היחידה לקאנביס רפואי במשרד הבריאות לרבות מחקר קליני Phase III שמתנהל בימים אלו במרכז רפואי מוביל בישראל.

 

אינטרקיור הציבורית, החברה האם של קנדוק המחזיקה ב-100% ממניותיה, חתמה על הסכמי האספקה מחייבים המסתכמים בכ-32 טון קנאביס רפואי לתקופה מצטברת של עד שלוש שנים. החברה נערכת להמשך צמיחה מסחרית מואצת בפעילותה ולעמידה בביקושים הגוברים.

 

אינטרקיור גייסה כ-180 מיליון שקל עם השלמתו לאחרונה של המיזוג לספאק הקנדי. תחילת המסחר בבורסת טורונטו וההודעה לאחרונה על רכישת חברת ’Better’ ממצבים את אינטרקיור כחברת הקנאביס הגדולה ביותר מחוץ לצפון אמריקה. אינטרקיור מצפה להירשם למסחר בנאסד"ק עד סוף הרבעון השני. 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה