רובוגרופ קיבלה הזמנת המשך בברזיל בהיקף של 2.35 מיליון דולר

תספק החברה 90 אלף רישיונות למערכת ה-.CoderZ לתלמידי כיתות ו’-י’; בנוסף תעניק רובוגרופ תמיכה טכנית וייעוץ פדגוגי לגוף המזמין; ההסכם בתוקף למשך שנה

חדשות ספונסר 09/05/2021 12:12

א+א- 1

חברת רובוגרופ מדווחת כי בסוף השבוע התקבלה בחטיבת ה- STEMשל החברה הזמנת המשך מאחד מגופי ההדרכות והחינוך הגדולים בברזיל, לפרויקט במסגרתו תספק החברה 90 אלף רישיונות במודל SaaS למערכת ה- .CoderZ

 

הגוף המזמין מקיים שיתוף פעולה עם גורמים מובילים בתעשייה בברזיל ותקציבו מאושר על ידי המשרד הממשלתי לאזרחות. הרישיונות שתספק רובוגרופ ישמשו תלמידים בכיתות ו’ עד י’ בכל בתי הספר של הלקוח ב-27 מדינות ברחבי ברזיל.

 

בנוסף, במסגרת ההתקשרות תבצע החברה הדרכות שימוש במערכת למורים של גוף החינוך, תספק ייעוץ פדגוגי ותמיכה במערכת דוחות שפיתחה החברה בהתאם לאפיון הלקוח ותעניק תמיכה טכנית למערכת ולחיבור לפורטל הלקוח שרובוגרופ פיתחה עבור המזמין.

 

ההסכם יהיה בתוקף למשך שנה החל מה-15 במאי 2021. ההיקף הכספי הצפוי מהפרויקט עומד על 2.35 מיליון דולר. החברה מעדכנת כי ההתקשרות כפופה לחתימת העדכון להסכם המסחרי והארכת הערבות הבנקאית שהועמדה על ידי החברה בעת חתימת החוזה המקורי בשיעור של 5% מסכום ההתקשרות הצפוי.

 

רובוגרופ מציינת בהודעתה לבורסה כי החברה רואה בהארכת ההסכם הבעת אמות משמעותית במערכת ה- CoderZ, המאפשרת למשתמשים רכישת מיומנויות של המאה ה-21 וכישורי STEM בדרך קלה ונגישה. עוד מדגישה החברה כי הרווחיות הצפויה בפרויקט דומה למקובל בפרויקטי SaaS דומים אחרים של החברה.

 

ההכנסות של רובוגרופ ב-2020 צמחו ב-71% והסתכמו בכ-18.8 מיליון דולר. החברה סיכמה את השנה במעבר לרווח נקי של 1.4 מיליון דולר לעומת הפסד של 2.7 מיליון דולר בשנה הקודמת. בעת פרסום הדוחות השנתיים עמד צבר ההזמנות בחטיבת ה-STEM על כ-8.1 מיליון דולר.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בדרום אמריקה וברזיל בפרט הלמידה

    מרחוק כבר יותר מעשור תפסה מאוד חזק.בהרבה ערים קטנות יש לאונברסיטאות פרטיות שלוחות לימוד.לדעתי זה רק יצמח,אני חושב על זה תארו לכם את איינשטיין מעביר שעורי פיזיקה ל מיליארד תלמידים.......היום זה אפשרי קונים ממנו את השעורים ויאללה כל העולם יכול להנות מהגאון
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    benyy 09/05/2021 14:16