לוינסקי-עופר תקדם פרויקט התחדשות עירונית בחולון

המתחם יכלול מגדלי מגורים עם 155 דירות, מתוכן 40 דירות מיועדות לדיירים הקיימים ויתרתן מיועדת לשיווק; החברה מקדמת החתמות דיירים גם במתחם הצמוד

חדשות ספונסר 09/05/2021 12:12

א+א-

חברת לוינסקי-עופר העוסקת בייזום ובנייה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, שבשליטת עופר ארביב ויוסי לוינסקי, מודיעה כי התקשרה בהסכם עם למעלה מ-80% מהדיירים במתחם המועצה א’ בחולון ותקדם ביצוע פרויקט משמעותי של התחדשות עירונית.

 

המועצה א’ הוא פרויקט בניה למגורים במסגרת התחדשות עירונית, הכולל הריסת בניין קיים ישן בו 40 יחידות דיור ובניית בנייני מגורים חדשים הכוללים 155 יח"ד, מתוכן 40 יח"ד לדיירים הקיימים ויתרתן לשיווק בשוק החופשי.

 

פרויקט המועצה א’, הנמצא בשלבי תכנון, צמוד לפרויקט מתחם המועצה ב’ ובכוונת החברה להשלים גם בו רף חתימות של לפחות 80% מהדיירים הקיימים. שני המתחמים יחדיו יכללו למעלה מ-300 יח"ד ויהוו שכונה חדשה בלב העיר חולון.

 

מתחם המועצה מוקם בסמוך לעורק תחבורה מרכזי עם נגישות נוחה לנתיבי איילון לכיוון צפון ודרום. הפרויקט ממוקם בסמוך לכל השירותים העירוניים הנלווים ביניהם גני ילדים, בתי ספר ומרכזי מסחר.

 

עופר ארביב ויוסי לוינסקי מנכ"לים משותפים בלוינסקי-עופר: "הפרויקט ממוקם באזור איכותי ומבוקש בחלקה המרכזי והטוב של חולון, כך שדיירי הפרויקט ייהנו ממיקום שקט עם גישה נוחה לדרכי יציאה מרכזיות מהעיר וקרבה לאזורי תעסוקה במרכז הארץ.

 

השלמת רף חתימות של 80% מהדיירים היא הישג חשוב עבורנו ופרי למאמצים נרחבים שהובלנו בשנים האחרונות כך שהיא מבטאת את האמון הרב שהדיירים רוחשים לחברה ולהנהלה. אנו מעריכים כי הפרויקט יתרום להכנסות ולרווחי החברה תוך שאנו מספקים לדיירים הקיימים והחדשים חווית מגורים איכותית וחדשנית בסטנדרטים הטובים ביותר".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה