אנרגיה ירוקה

אחרי רכישת השליטה על ידי קיסטון, רם אורנשטין ימונה למנכ”ל סאנפלאואר

אורנשטיין יסיים בקרוב את תפקידו כסמנכ"ל פיתוח עסקי באורמת; Keystone הגישה לסאנפלאואר הצעה לרכישת כל נכסי האנרגיה המתחדשת שבבעלותה

חדשות ספונסר 06/05/2021 12:37

א+א-

לאחר רכישת השליטה על ידי Keystone, יוצאת סאנפלאואר לדרך חדשה ומדווחת כי דירקטוריון החברה החליט למנות את רם אורנשטין כמנכ"ל.

 

לאורנשטין ניסיון בייזום, פיתוח ורכישה של פרויקטים אנרגיה מתחדשת ואגירת אנרגיה. ב-13 השנים האחרונות ביצע תפקידים שונים בחברת אורמת טכנולוגיות, בהם סמנכ"ל פיתוח עסקי ליבשת אמריקה וסמנכ"ל פיתוח עסקי לתחום אגירת האנרגיה.

 

במסגרת פעילותו באורמת הוביל אורנשטין את מאמצי הייזום והפיתוח של מתקני ייצור אנרגיה מתחדשת ואגירת אנרגיה, בעיקר בארה"ב, בהיקף של מאות מגה-וואט ובשווי נומינאלי של מספר מיליארדי דולרים, והיה מעורב במספר רכישות מוצלחות בתחומים אלו. לפני כן ביצע שורת תפקידי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי בחברת ECI Telecom.

 

אורנשטין בעל תואר ראשון בהנדסה מכאנית מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

לאחר רכישת החברה על ידי Keystone מונו כדירקטורים חדשים בחברה –נבות בר ואלעד אביבי, נציג לאומי פרטנרס. כאמור, דירקטוריון סאנפלאואר החליט גם לפעול לחידוש והרחבת פעילות ההשקעות של החברה בתחום האנרגיה המתחדשת.

 

בנוסף דיווחה בעבר סאנפלאואר על כוונת בעלת השליטה החדשה בחברה, Keystone, להציע לסאנפלאואר להיכנס בנעליה ולרכוש ממנה פרויקטים מניבים וייזום בתחום האנרגיות המתחדשות.

 

נבות בר, מנכ"ל Keystone: "אנו שמחים על השלמת רכישת השליטה בסאנפלאואר, ורואים בה השקעה אסטרטגית ארוכת טווח, כזרוע האנרגיה המתחדשת של הקרן. אני מברך ושמח על הצטרפותו של רם אורנשטין כמנכ"ל. החלטת הדירקטוריון של סאנפלאואר לחזור ולהשקיע בתחום האנרגיה המתחדשת, לצד הבחירה באדם בעל ניסיון עשיר, יכולות מוכחות, הבנה עמוקה וקשרים בתחום האנרגיה המתחדשת, יוציאו את החברה לדרך חדשה ומבטיחה.

 

כפי שפורסם בעבר מיד בסמוך לרכישה, הגישה Keystone לסאנפלאואר הצעה לרכישת כל נכסי האנרגיה המתחדשת אשר בבעלותה. במידה ובסאנפלאואר יבחרו לקבל את הצעת Keystone, תחזיק סאנפלאואר כבר בזמן הקרוב בפורטפוליו של פרויקטים מניבים בהיקף משמעותי."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה