חברת סייברוואן מתקרבת לנאסד”ק

החברה בוחנת רישום כפול עם גיוס הון מובטח בחיתום מלא או מיזוג עם SPAC בשווי של לפחות 120 מיליון דולר

חדשות ספונסר 05/05/2021 12:12

א+א- 8

חברת הטכנולוגיה סייברוואן, שפיתחה מערכת המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, מתקרבת לנאסד"ק.

 

החברה הודיעה הבוקר לבורסה כי דירקטוריון החברה הסמיך את ועדת הדירקטוריון, לבחור את הבנק המלווה מבין ארבעה בנקים עימם נפגשה הועדה ושהביעו את רצונם לשמש כחתמים ולהגיש הצעות קונקרטיות לאישור הדירקטוריון בשני אפיקים, הראשון, רישום כפול עם גיוס הון מובטח בחיתום מלא והשני באמצעות מיזוג ל-SPAC בשווי חברה של לפחות 120 מיליוני דולר.

 

ההחלטה לבחירת הבנק יצאה לפועל בהמשך להמלצת וועדת הדירקטוריון שהוקמה לבחינת ההנפקה או רישום בבורסת נאסד"ק בראשות יו"ר דירקטוריון החברה, מנכ"ל החברה ודירקטורית חיצונית בחברה. הוועדה הוקמה בהמשך לפניות שקבלה החברה ממספר גופי השקעות אמריקאים בנוגע להנפקה או רישום בבורסת נאסד"ק.

 

מערכת SaverOne נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש- 25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

 

לפני כחודש הודיעה סייברוואן כי תחל בשיתוף פעולה עם ענקית המשאיות האיטלקית IVECO, אחת משלוש יצרניות המשאיות הגדולות באירופה, במסגרתו תבחן היתכנות להטמעת מערכת SaverOne כחלק אינטגרלי ממערכות הבטיחות במשאיות.

 

חברת IVECO תחל להתקין במשאיות החברה באיטליה את מערכת SaverOne ע"י מהנדסי IVECO בהדרכת אנשי סייברוואן, זאת במסגרת פיילוט שייארך כמה שבועות. במידה והפיילוט יוכתר כמוצלח, תשקול IVECO להתקין את מערכת SaverOne כחלק מובנה מהמשאיות אותן היא מייצרת.

 

8 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  תודה. שילמתי 3 שנים מראש. אבדוק

  כששמים 132 אלף על רכב , אז כבר קונים חבילת גלישה ל3 שנים. ברור שמיותר SIM נוסף. ובכל מקרה הטלפונים עוברים דרך הסים הרגיל. תודה - אבדוק. עוד שנתיים וחצי.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 06/05/2021 09:18

 2. 2
  תבדוק אם מערכת

  המולטימדיה ברכב שלך תומכת באנדרואיד אוטו או אפל קאר ותחסוך תשלום חודשי עבור סים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  efil 05/05/2021 12:20

 3. 3
  החברה לא מאמינה במוצר.

  אם הייתה מאמינה - הייתה מציעה לפרטיים. כמו שמובילאיי הציעה ועדיין מציעה. היא מאמינה שאירגונים יכפו על נהגים להתקין. למשל צבא או חברות יכפו על נהגים. היא רוצה שהמדינה תכפה או תסבסד. רוב כלי הרכב בעולם מוחזקים ע"י אנשים פרטיים - והחברה לא פונה אליהם. אולי פונה בעקיפין דרך חברות הליסינג. נחכה ונראה כמה מתוך 30 אלף משתמשי אלדן , יפנו לחברה ויבקשו התקנה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 05/05/2021 11:55

 4. 4
  פה הטעות שלך- זה כרגע

  לא מופנה לאנשים פרטיים אלה לחברות/ציי רכב ומשאיות/חברות ייצור כלי רכב. האדם הפרטי לא יתקין- אלה אם תהיה רגולציה ( אישית מאמין שתהיה ואנחנו בדרך לשם).
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  המשקיע המחושב 05/05/2021 11:48

 5. 5
  גם אני לא מאמין.

  וגם אני פשוט לא נוגע בטלפון בזמן נסיעה. הכל במערכת מולטימדיה שעליה אני משלם 20 שח לחודש לסים. דובי קורא לזה תוכנה ל"מצב טיסה". ונראה לי מאד הגיוני שחברות הטלפונים יציעו חינם אפליקציה של מצב נהיגה כמו שמציעות טיסה. אבל יש כאלה שכל הנסיעה מתעסקים בטלפון + מאמינים ומשקיעים בחברה. מהם מצפה להתקין. ואני מניח שרוב המשקיעים לא ישימו התוכנה. הם רוצים לשמור על חיים של אחרים ולא שלהם.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 05/05/2021 11:42

 6. 6
  מצטער לומר אך לא מאמין במערכת

  רוב האנשים לא ישימו ברכב הפרטי, למה שאתן למערכת חיצונית לקחת את החופש שלי להשתמש בנייד ? אני אישית למעט מענה לשיחות נכנסות או חיוג ממסך הרכב למספרים שמורים, ממעט להסיט מבט מבחירה. הלוואי והייתה מערכת שבודקת אלכוהול/סמים ומונעת הפעלת רכב לאחר צריכה, היינו רואים פחות תאונות, גם עצמיות ולא בהכרח פגיעה באחרים..
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  lirone 05/05/2021 11:24

 7. 7
  אולי תעלה כמו מיטק עד לרישום..

  ואז אחר כך אנחנו יודעים מה יקרה |8|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Spidiman 05/05/2021 11:19

 8. 8
  האמינו רק לעצמכם. התקינו המערכת

  מי שמאמין במערכת כמצילת חיים - שישקיע ויתקין אותה אצלו במכונית. מי שלא שם במכונית שלו - לא מאמין. זו לא תרופה מצילת חיים שרלוונטית רק למי שחולה או תוכנת סייבר לאירגונים. זה מוצר צריכה בסיסי. אשמח גם שתעדכנו את הפורום על ההתנסות שלכם. יותר חשוב מהמניה עולה יורדת או הולכת מערבה. לנסדק. אם אין מוצר ששווה לשלם עליו - אין תוחלת.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 05/05/2021 11:14