גלילאו טק בהסכם שת”פ עם חברת Firedome להטמעת פתרון הגנת סייבר

הפתרון של פיירדום ישולב במערכת הקורל ריף של גלילאו טק ויעניק מעטפת הגנה נוספת לפלטפורמה עליה ינוהלו תשתיות העיר החכמה

חדשות ספונסר 05/05/2021 10:48

א+א-

חברת גלילאו טק, המפתחת וממסחרת פתרונות לניהול ערים חכמות ופתרונות בתחום הפינטק, מדווחת על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת Firedome, במסגרתו יציעו הצדדים פתרון להגנת סייבר על מוצרים מחוברים (IoT) ובכללם חיישנים ומצלמות במרחב הציבורי.

 

הפתרון יבוסס על טכנולוגיה שפותחה ע"י פיירדום להגנה על מוצרים מחוברים (IoT) בשילוב עם מערכת ה- CORAL REEFשל גלילאו טק, שהיא פלטפורמה פתוחה לניהול מכשירי קצה ושירותי עיר חכמה.

 

איומי סייבר מהווים אתגר בתחום ערים חכמות וסביבה מרובת חיישנים עליה מתבססת מערכת הקורל ריף. בשל האופי הקריטי של תשתיות עירוניות, אבטחת סייבר עבור ערים חכמות הנה בעלת חשיבות יתרה. הטכנולוגיה של גלילאו תומכת בפיתוח ושילוב אפליקציות ושירותים מסחריים שישרתו את עולם האינטרנט של הדברים (IoT) המתרחב, וכן יצירת זירת מסחר ושיתוף נתונים (Marketplace).

 

בהתאם לשיתוף הפעולה ישולב הפתרון של חברת פיירדום במערכת הקורל ריף, ויעניק מעטפת הגנה נוספת לפלטפורמה עליה ינוהלו תשתיות העיר החכמה בדגש על ציוד קצה מקושר - בייחוד מצלמות וחיישנים אחרים וכן לשירותי ענן ומתן מענה לאיומים בזמן אמת. כמו כן, ההסכם כולל שיתוף פעולה טכנולוגי, שיווק הדדי, קידום מכירות של הפתרון המשותף ללקוחות כל צד וקידום פרויקטים חדשים.

 

פיירדום, שנוסדה ב-2018 והושקעו בה עד כה 14.5 מיליון דולר, היא חברת סייבר שפיתחה פלטפורמה לאבטחת מוצרי אינטרנט של הדברים (IoT). הפתרון מציע יכולות זיהוי רחבות, מתאים למערכות הפעלה שונות ותומך במיליוני מוצרים.

 

פיירדום היא חברה גלובלית הפועלת בתל אביב וניו-יורק ופתרונות האבטחה שלה מותקנים במכשירי קצה של יצרני ציוד מובילים, דוגמת מכשירי בקרת כניסה לבניינים, מוניטרים לתינוקות, רובוטים, מצלמות אבטחה ועוד. פתרון ה-Endpoint security של פיירדום הוכר כרכיב תוכנת הסייבר הראשון שהוכר ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, דרגת ״יהלום״, מטעם ארגון התקינה הבינ״ל UL עבור מכשירי IoT .

 

שלומי טופז מנכ"ל גלילאו טק: "אנו מברכים על חתימת ההסכם עם פיירדום המספקת פתרון הגנה איכותי למכשירי הקצה של מערכת הקורל ריף. ההסכם מהווה אבן דרך חשובה המסייעת לנו לקדם את הפיילוטים עליהם דיווחנו לשיווק ולמכירת מערכת הקורל ריף כמערכת העומדת בסטנדרטים המחמירים הנדרשים עבור מכשירי קצה המשמשים להפעלת שירותי עיר חכמה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה