דוחות כספיים

גילת: ההפסד הנקי ברבעון הראשון הסתכם ב-5.1 מיליון דולר

ההכנסות הסתכמו ב-44.7 מיליון דולר בהשוואה ל-47.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2020 וגידול מהכנסות הרבעון הקודם שעמדו על 42.6 מיליון דולר

חדשות ספונסר 04/05/2021 15:05

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021, אותו היא מסכמת עם ירידה בהכנסות לעומת הרבעון המקביל אשתקד והעמקה של ההפסד. ההכנסות ברבעון הראשון הסתכמו ב-44.7 מיליון דולר בהשוואה ל-47.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2020 וגידול מהכנסות הרבעון הקודם שהסתכמו לסך של 42.6 מיליון דולר.

 

ההפסד התפעולי על בסיס GAAP ברבעון הסתכם ב-3.7 מיליון דולר בהשוואה להפסד של 10.8 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2020, ולרווח תפעולי בסך של 62.7 מיליון דולר ברבעון הרביעי של שנת 2020. הרווח התפעולי על בסיס GAAP ברבעון הרביעי של שנת 2020 כולל הכנסה נטו בניכוי הוצאות בסכום של 64.8 מיליון דולר בקשר עם הסכם הפשרה בין החברה ל- Comtech.

 

ההפסד הנקי על בסיס GAAP הסתכם ב-5.1 מיליון דולר, או הפסד של 9 סנט למנייה בדילול מלא, בהשוואה להפסד נקי שהסתכם ב-11.8 מיליון דולר, או הפסד של 21 סנט למנייה בדילול מלא ברבעון הראשון של שנת 2020, ורווח נקי שהסתכם ב-62.4 מיליון דולר, או רווח של 1.12 דולר למנייה בדילול מלא ברבעון הקודם.

 

ה-EBITDA השלילי המתואם הגיע ל- 1.4 מיליון דולר, בהשוואה ל- EBITDA שלילי מתואם של 5.0 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת 2020; ול-EBITDA מתואם של 1.1 מיליון דולר ברבעון הקודם.

 

עדי צפדיה, מנכ"ל גילת רשתות לוויין, אמר: "אנו ממשיכים לראות מומנטום חזק בכל היחידות העסקיות שלנו, למעט במגזר ה-IFC, אשר טרם התאושש. אנו מאמינים כי מגמת הצמיחה הזו תימשך במהלך שנת 2021 ומצפים להמשיך ולהציג צמיחה רבעונית עקבית לאורך השנה והגדלת הרווחיות. במבט קדימה, שנת 2022 צפויה להראות שיפור משמעותי הן בהכנסות והן ברווחיות עם ההתאוששות בשווקי ה-IFC, התמסורת הסלולריתCellular) Backhaul) וה-NGSO."

 

"כעדות למומנטום החזק, אני שמח מאוד לבשר שנכנסנו להסכם מגה- אסטרטגי המוערך בהיקף של עשרות מיליוני דולרים, כולל פוטנציאל התרחבות משמעותי, עם תאגיד ממשלתי גדול באסיה-פסיפיק. אני מאמין כי נראה עסקאות אסטרטגיות נוספות בעתיד הקרוב. "

 

"לאור ההזדמנויות הרבות שאנו רואים לפנינו, אנו משקיעים מאמצים משמעותיים במחקר והפיתוח שלנו במטרה לנצל הזדמנויות אלה ולהאיץ את הצמיחה העתידית שלנו. אנו צופים כי שווקי ה-NGSO, ה IFC והתמסורת הסלולרית (Cellular Backhaul) יהיו השווקים העיקריים אשר יניעו צמיחה זו במהלך שנת 2021 והלאה, ובנוסף אנו רואים גם פוטנציאל גבוה בשוק הצבאי אשר יתמוך בצמיחה שלנו באופן משמעותי יותר מאשר בעבר."

 

"במהלך הרבעון הראשון הראנו התקדמות חיובית בתחומי הצמיחה האסטרטגיים שלנו, NGSO ותמסורת הסלולרית ((Cellular Backhaul. קיבלנו הזמנות נוספות עבור קבוצות לוויינים במסלול לווייני נמוך (LEO), בהן מערכות מגברי המצב המוצק (SSPAs) שלנו נבחרו כפתרון המועדף. בתחום התמסורת הסלולרית (Cellular Backhaul), קיבלנו הזמנות המשך והרחבות של פרויקטים בהיקפים של מיליוני דולרים ממפעילות רשת סלולרית Tier-1 ברחבי העולם, כולל ביפן, אוסטרליה, אירופה ודרום אמריקה."

 

"כמו כן, התקדמנו משמעותית בפרו, עם קבלת אישור הממשלה למעבר לשלב התפעולי בפרויקט במחוז קוסקו, דבר המקרב אותנו בצורה משמעותית ליעד שהצבנו לעצמנו להכנסות חוזרות של מעל ל-50 מיליון דולר בפרו."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה