המניה הזו נמצאת סביב אזור התנגדות מהותי, האם נראה יציאה קדימה?

מניותיה של חברת מגדלי התיכון נסחרת כבר מספר חדשים בתנועה הצידה האם נראה עליית מדרגה בימים הקרובים?

דובי קורן 02/05/2021 12:12

א+א-

חברת מגדלי התיכון פועלת בתחום, תכנון, בנייה והפעלה של בתי דיור מוגן לאוכלוסיית הגיל השלישי. החברה מתחזקת את המבנים שבבעלותה, יחידות הדיור ומתקניהם השונים. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.5 מיליארד שקלים.

 

ניתוח טכני

כמו רבות ממניות הנדל"ן המניב על סוגיהן השונים גם מניותיה של חברת הדיור המוגן מגדלי תיכון נפגעה במשבר האחרון וירדה בחדות מרמות של מעל 1200 נקודות לרמות שפל סביב 630 נקודות במרץ שנה שעברה.

 

המניה יצאה להתאוששות בדומה לכל הסקטור בנובמבר האחרון לאחר אישור החיסונים לקורונה שהניגע לא מעט מהמניות בעיקר החבוטות ביותר. היציאה קדימה הרימה את המניה מדרגה ולאחר מהלך עולה נאה המניה נעצרה בחודשים האחרונים.

 

מגדלי תיכון - גרף יומי

מגדלי תיכון – גרף יומי

 

מהבינה הטכנית, המניה נמצאת לפני הכרעה, מתחילת 2021 המניה נסחרת בטווח מסחר צר של 890-1000 נקודות, עם רמת ביניים סביב 955/60 נקודות שנפרצה לפני שבועיים. בשבוע שעבר נסחרת המניה סמוך לגבוה מתחילת השנה, רמה טכנית חשובה שהיוותה תמיכה טכנית מהותית בסיום 2019 ותחילת 2020.

 

פריצה של אזור ההתנגדות יכולה להביא את המניה לקפיצת מדרגה קדימה ויעד לאזור של 1100-1110 נקודות בשלב ראשון. מכיוון שהמניה נסחרת בטווח מסחר רמת התמיכה החשובה הינה תחתית הטווח סביב 890-900 נקודות ולכן ההנחה הקיימת היא שכל עוד המניה בטווח למעשה לא קורה דבר מבחינת המחיר.

 

בהצלחה לסוחרים.

  1. מניות בכתבה
  2. מגדלי תיכון

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה