מיקרונט קיבלה אישור מ-T-Mobile להשקת המצלמה החכמה ללקוחותיהם

קבלת האישור מהווה אבן דרך עבור שניים מלקוחות החברה הגדולים, שהמתינו לאישור זה כתנאי מקדים להשקת המוצר על ידם לשווקים בהם הם פועלים

חדשות ספונסר 25/04/2021 10:53

א+א- 1

חברת מיקרונט המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות מחשוב לניהול ציי רכב ועובדי שטח, קיבלה אישור מחברת התקשורת T-Mobile עבור מוצר המצלמה החכמה של החברה - SmartCam . האישור מוודא את תאימות המוצר לרשת הסלולר של המפעיל שהוא אחד משלושת מפעילי הסלולר הגדולים בארה"ב, המהווה שוק יעד מוביל ללקוחות החברה הגדולים עבור מוצר זה.

 

קבלת האישור מהווה אבן דרך עבור שניים מלקוחות החברה הגדולים, שהמתינו לאישור זה כתנאי מקדים להשקת המוצר על ידם לשווקים בהם הם פועלים. לשני ספקי פתרונות טלמטיקס אלה, בסיס לקוחות של מאות אלפי מנויים, שבכוונתם למנף עם השקת מערכת הוידאו טלמטיקס שלהם המתבססת בין היתר על המצלמה החכמה של מיקרונט. לאור האישור, החברה מצפה להגדלת הפעילות של לקוחות אלו.

 

ה-SmartCam היא מצלמת רכב מחוברת, בעלת יכולות טלמטיקס מתקדמות וחיבוריות לרשת הסלולר (דור רביעי), המיועדת להגברת בטיחות הנסיעה והנוסעים, בעלת קישוריות לרכב, יכולות ניטור כביש והתנהגות נהג, התראה על אירועי בטיחות בנהיגה, הדרכת נהגים בזמן אמת ודיווח למנהל הצי וזאת באמצעות שילוב טכנולוגיות בינה מלאכותית וניתוח נתוני וידאו וכן באמצעות שיתופי פעולה עם צדדים שלישיים.

 

מוצר ה- SmartCam של מיקרונט כולל פונקציות החשובות לניהול ציי רכב ובעיקר לניהול ציי משאיות (תחום הטלמטיקס) ובניהן: זיהוי והתראה על סכנת קירבה לרכב, התראות על סטייה מנתיב, בלימות וסיבובים חדים המסוכנים לרכבי הובלה כבדים, זיהוי אי ציות לתמרורי עצור ומהירות, הסטת מבטו של נהג הרכב מן הדרך ואף התראה במקרים של הירדמות על ההגה.

 

הדגם המתקדם של המצלמה החכמה מכיל "קופסה שחורה", מצלמות ויחידת מחשוב ועל כן מהווה פתרון שישחרר את הלקוח מהצורך להתקין מספר מכשירים שונים ויאפשר לו להשתמש במוצר בודד המתכלל את כלל הנתונים מכלל הסנסורים המותקנים ברכב. שוק הטלמטיקס העולמי נמצא בצמיחה משמעותית וצפוי להגיע ל-45 מיליארד דולר לשנה בשנת 2022.

 

מנכ"ל מיקרונט, אלי אביבי: "אנו שמחים לבשר על צעד משמעותי נוסף להמשך הצמיחה של החברה אשר החלה בתחילת 2021. מדובר באישור תקשורת חשוב שהחברה נדרשה לו על ידי שני לקוחות גדולים כדי שיוכלו להשיק את מוצר המצלמה החכמה שלנו כחלק מן הפורטפוליו שלהם.

 

לקוחות אלו כבר השלימו פיתוח ופיילוטים מוצלחים בהתבסס על המצלמה של מיקרונט, אחד הלקוחות כבר ביצע הזמנה ראשונה במהלך החודש הקודם לטובת ההשקה הראשונית. כעת, בעקבות קבלת האישור, אנו פועלים להשגת הזמנות נוספות למצלמה החכמה, הנחשבת לחדשנית בתחום הטלמטיקס."

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מצלמות זעירות

    גם לחברת הבת של מדיגוס סקאוטקם הנסחרת בחו"ל SCTC יש מצלמה זעירה ושם אין התעניינות במניה.

    למה המצלמה של מדיגוס לא זזה כמו כאן? 25/04/2021 14:45