גילת קיבלה מעל ל-5 מיליון דולר עבור הרחבת כיסוי תקשורת סלולרית ביפן

מפעילה סלולרית יפנית תשתמש בפלטפורמה של גילת כדי לתמוך בהרחבת הכיסוי התקשורתי לאזורים כפריים שאין להם גישה לסיבים אופטיים ולהבטחת שירותי תקשורת במקרי חירום

חדשות ספונסר 22/04/2021 14:44

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), הפועלת בתחום רשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי קיבלה מעל ל-5 מיליון דולר עבור הרחבת כיסוי תמסורת סלולרית על גבי לוויין ממפעילת רשת תקשורת סלולרית Tier-1 ביפן. 

 

מפעילת התקשורת הסלולרית תשתמש בפלטפורמת ה-  SkyEdge II-cשל גילת על מנת לתמוך בהתרחבות מהירה של כיסוי תקשורתי לאזורים כפריים שאין להם גישה לסיבים אופטיים, וכן להבטחת שירותי תקשורת במקרי חירום כמו רעידות אדמה או אסונות טבע אחרים. גילת החלה בפריסה אגרסיבית על מנת לעמוד בלוחות הזמנים של מפעילת התקשורת.

 

"מפעילת התקשורת המובילה הייתה זקוקה לפתרון התמסורת הסלולרית המוכח של גילת בכדי לעמוד בלוח הזמנים התובעני שלה ולפעול לצד מערכות קיימות אחרות," אמר אבאי קומר, סגן נשיא אזור אסיה-פסיפיק ויפן בגילת.

 

"זכייה זו מתווספת לשורה של מפעילי תקשורת Tier-1 ביפן וברחבי העולם, אשר נהנים מהטכנולוגיה המובילה של גילת לתמסורת סלולרית, עם חזון משותף לספק קישוריות לאנשים באזורים המרוחקים ביותר, לצד מתן תמיכה ומוכנות לתגובה במצבי חירום במדינה למודת אסונות כמו יפן."

 

בתחילת השבוע דיווחה גילת כי קיבלה הזמנות בהיקף של מעל ל-20 מיליון דולר לתמיכה ב-gateways של קבוצת לוויינים במסלול לווייני נמוך LEO כאשר חברת הבת Wavestream, נבחרה לספק מערכות מגברי מצב מוצק (SSPAs) עבור מפעילת לוויין מובילה לתמיכה ב-gateways של קבוצת לוויינים במסלול לווייני נמוך LEO. ההזמנות התקבלו כחלק מחוזה עליו דיווחה החברה בעבר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה