חיים סיבוני, מנכל פורסייט קרדיט: יח"צ

פורסייט: איי-נט משתפת פעולה עם WebSIA להפצה בלעדית בברזיל

ממשלת מחוז סאו פאולו חשפה תוכנית חדשה שמטרתה האצת יוזמות העיר החכמה בתחומי התשתיות והתחבורה

חדשות ספונסר 21/04/2021 12:12

א+א-

פורסייט אוטונומס מודיעה היום כי איי -נט מובייל, חברה בבעלות מלאה שלה, חתמה על הסכם הפצה עם WebSIA חברת הפצה, פיתוח ואינטגרציה ברזילאית המתמקדת בטכנולוגיות חדשניות.

 

על פי ההסכם, WebSIA תקדם ותמכור באופן בלעדי את פתרון Eye-Net protect למניעת תאונות דרכים המבוסס תקשורת סלולרית, ותשמש כמפיצה של מוצרי איי -נט בעיר סאו פאולו לצורך תמיכה בלקוחות וייצור פעילות עסקית חדשה .

 

לאחר שילוב מוצלח של פתרונות איי -נט בסאו פאולו, הצדדים עשויים להרחיב את ההסכם לאזורים נוספים. "אנו שמחים מאד על ה הזדמנות להביא את הטכנולוגיה של איי -נט שאנחנו מאד מאמינים בה – פתרון תחבורה בטוח המיועד למנוע תאונות דרכים ולהציל חיים," אמר רודריגו סנטוס, סמנכ"ל חדשנות וטכנולוגיה בחברת WebSIA .

 

דרור אלבז, COO ומשנה למנכ"ל בחברת איי -נט מובייל: "אנו שמחים להרחיב את פעילותנו לאמריקה הלטינית ובמיוחד בסאו פאולו, האזור עם צפיפות האוכלוסין הגבוהה ביותר והמתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית בברזיל. ממשלת מחוז סאו פאולו הכריזה לאחרונה על תוכנית חדשה שמטרתה האצת יוזמות העיר החכמה בתחומי התשתיות והתחבורה ברשויות המקומיות שבתחומה.

 

שילוב הפתרון שלנו בפרויקטים שונים של העיר החכמה בעיר זו המונה 12 מיליון איש, עשוי לעזור לנו להשיג מסה קריטית של משתמשי Eye-Net protect באזור מוגדר ולהגדיל את הסיכויים למנוע תאונות דרכים ולהציל חיים. באמצעות השותפות שלנו עם WebSIA ,אנו מקווים להתרחב בעתיד לאזורים נוספים באמריקה הלטינית ולהרחיב את חדירתנו לשוק".

 

פתרון Eye-Net protect הוא אפליקציה סלולרית אינטואיטיבית וקלה לשימוש המספקת התרעות בזמן אמת אודות התנגשות קרובה לנהגים ולהולכי רגל. חבילת הפתרונות Net-Eye משפרת את הבטיחות בדרכים והמודעות הסביבתית של כל משתמשי הדרך במרחב העירוני על ידי שילוב טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית וניתוח נתונים.

  1. מניות בכתבה
  2. פורסייט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה