סייברוואן חתמה על חמישה הסכמי פיילוט חדשים

איי.סי.אל, פלקס ישראל, בינת תקשורת מחשבים, זוקו שילובים ו-י.ש.ע הובלות יתקינו את מערכת SaverOne ברכבי החברה

חדשות ספונסר 20/04/2021 12:12

א+א- 1

חברת סייברוואן, שפיתחה מערכת המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, הודיעה הבוקר לבורסה כי חתמה על חמישה הסכמי פיילוט חדשים עם חברות שונות.

 

הפיילוטים החדשים מצטרפים לעשרות פיילוטים אחרים אותם מפעילה סייברוואן בישראל, בין היתר עם גופים וחברות כמו צה"ל, תנובה, חברת חשמל, קבוצת מילניום, הנסון ישראל, פלסאון ישראל, דואר ישראל ורכבת ישראל.

 

החברות החדשות בהן תערוך סייברוואן פיילוטים הן איי.סי.אל גרופ (לשעבר כימיקלים לישראל) וחברת הבת מפעלי תובלה בע"מ, חברה העוסקת בייצור אשלג ודשנים אחרים, פוספט, מגנזיום, ברום ותרכובותיו. במסגרת הפיילוט, החברה התקינה מערכת סייברוואן בשישה רכבים של מנהלים בכירים ובעלי תפקידים בתחום התפעול, הרכב והבטיחות. לחברה האם ולקבוצות הבנות צי המונה מאות רכבים פרטיים ועשרות משאיות.

 

פלקס ישראל – קבלנית שירותי הייצור האלקטרוני הגדולה בישראל, אשר לה כ-200,000 עובדים ברחבי העולם וכ-4,000 עובדים בישראל. במסגרת הפיילוט, החברה תתקין מערכות בעשרה רכבים של חברי הנהלה ואנשי צוות נוספים במחלקות השונות. לפלקס ישראל צי רכב של מאות רכבים פרטיים.

 

בינת תקשורת מחשבים – מהחברות המובילות בישראל בפתרונות ושירותי אינטגרציה מקצה לקצה. במסגרת הפיילוט, החברה תתקין מערכות סייברוואן ב-20 רכבים בצי הרכב של בינת תקשורת ומחשבים, אשר לה צי של מאות כלי רכב פרטיים.

 

זוקו שילובים – יבואנית המותג Caterpillar, מהקבוצות המובילות בישראל ביבוא, שיווק ומכירה של ציוד, חלפים, ייזום פרויקטים ומתן שירותים מתקדמים בתחומי התשתיות, התחבורה, האנרגיה, המים, התעשייה והאוטומוטיב. במסגרת הפיילוט, החברה תתקין חמש מערכות סייברוואן ברכבים ומשאיות של זוקו שילובים. לזוקו שילובים צי של עשרות ניידות שירות ומשאיות.

 

י.ש.ע. הובלות בע"מ – חברת הובלות המתמחה בהובלה כבדה ומנופים, לחברה צי של עשרות משאיות. במסגרת הפיילוט, החברה תתקין במשאיות י.ש.ע. הובלות בע"מ חמש מערכות סייברוואן למשאיות.

 

 

 

הפיילוטים שביצעה סייברוואן עם פרונרי ישראל וקבוצת מילניום, הפכו לעסקאות כוללות כאשר החברות החליטו לצייד את מרבית הרכבים בחברות במערכת SaverOne.

 

מערכת SaverOne נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש- 25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

 

לפני כשבוע וחצי הודיעה סייברוואן כי תחל בשיתוף פעולה עם ענקית המשאיות האיטלקית IVECO, אחת משלוש יצרניות המשאיות הגדולות באירופה, במסגרתו תבחן היתכנות להטמעת מערכת SaverOne כחלק אינטגרלי ממערכות הבטיחות במשאיות.

 

חברת IVECO תחל להתקין במשאיות החברה באיטליה את מערכת SaverOne ע"י מהנדסי IVECO בהדרכת אנשי סייברוואן, זאת במסגרת פיילוט שייארך כמה שבועות. במידה והפיילוט יוכתר כמוצלח, תשקול IVECO להתקין את מערכת SaverOne כחלק מובנה מהמשאיות אותן היא מייצרת

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    פעם שלישית גלידה.

    מכיר בכירים באחת החברות המוזכרות. אתעניין אם שמו במכוניות שלהם. אני לא אשים במכונית ולכן לא אקנה. מצד שני משלם 20 שח לחודש על SIM למערכת מולטימדיה שמרחיקה אותי מהנייד.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 20/04/2021 16:05