ניר כהן ימונה למנכ”ל הראל ביטוח ויחליף את מישל סיבוני

סיבוני ימשיך לכהן כמנכ״ל קבוצת הראל ויתמנה ליו"ר דירקטוריון הראל ביטוח; יאיר המבורגר ימשיך לכהן כיו"ר הקבוצה

חדשות ספונסר 18/04/2021 14:19

א+א- 1

דירקטוריון חברת הביטוח הראל אישר היום את מינויו של ניר כהן למנכ"ל חברת הראל ביטוח. כהן כיהן עד כה כמשנה למנכ"ל הראל ומנהל חטיבת המטה.

 

השינוי אושר בעקבות בקשתו של מישל סיבוני לסיים את תפקידו כמנכ״ל חברת הביטוח ב-30.6.2021 לאחר 12 שנות כהונה בתפקידו כמנכ"ל החברה במהלכן הוביל את חברת הביטוח לצמיחה ולביסוס מעמדה בענף הביטוח והפיננסים בישראל.

 

סיבוני ימשיך לכהן בתפקידו כמנכ״ל קבוצת הראל, המונה בין היתר את חברת הראל ביטוח, ובמקביל הוא צפוי להתמנות לתפקיד יו״ר דירקטוריון הראל ביטוח, במקום בעל השליטה בקבוצה, יאיר המבורגר.

 

יאיר המבורגר ימשיך לכהן כיו"ר דירקטוריון הקבוצה וכדירקטור בחברת הראל ביטוח. בן המבורגר ימשיך לכהן כסגן יו"ר הקבוצה.

 

יאיר המבורגר העומד בראש הקבוצה מסר: "החלטתי להיעתר לבקשתו של מישל, שלאחר כהונה מזהירה בת 12 שנה שהביאה את הראל להיות החברה המובילה מבין חברות הביטוח והפיננסים בישראל, ביקש להחליף תפקיד ולשמש כיו"ר פעיל של חברת הביטוח. אני בטוח שמישל יתרום תרומה גדולה לחברה גם בתפקיד זה.

 

אני משוכנע שניר כהן, שנמצא בחברה שנים רבות, היה מספר 2 של מישל כל השנים ולו חלק משמעותי בהצלחת הקבוצה בעשור האחרון, לצד ההנהלה המצוינת שלנו ולצד עובדינו המסורים, נמשיך להצעיד את הקבוצה לעוד הישגים ושיאים חדשים ורבים. אמשיך לשמש כיו"ר פעיל של הקבוצה שהקמתי בשנת 1975". 

 

ניר כהן (50), הצטרף להראל לפני כ-12 שנים, ושימש בין היתר כראש חטיבת המטה, במסגרתה היה אחראי על הטמעת האסטרטגיה שגיבש סיבוני וכן על ניהול מערך השיווק וההפצה בהראל. קודם לכן שימש כהן כסגן בכיר ומשנה לממונה על שוק ההון, במסגרת זו קידם שורה של רפורמות בתחום החיסכון הפנסיוני. כהן עבד ברשות שוק ההון במשך 11 שנים שלאחריהן, לאחר תקופת צינון בת שנה, הצטרף להראל.

 

המינויים כפופים לאישור הממונה על רשות שוק ההון.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עד לא מזמן כתב פה

    התקדם יפה |1|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    rtg1 18/04/2021 14:30