סונוביה מחדשת את מכירת מסיכות המגן במדינות האיחוד האירופאי

החברה התאימה את החומרים הפעילים במסכות שלה לאלה המותרים לשימוש באיחוד האירופי; הבדים שטופלו על ידי החברה נמצאו יעילים גם נגד המוטציה הבריטית של הקורונה

פולי טל 18/04/2021 12:32

א+א-

חברת סונוביה מדווחת היום כי סיימה בהצלחה את התאמתן של פורמולציות כימיות ביוצידיות (קוטלות בקטריות) המבוססות על חומרים פעילים המאושרים לשימוש במדינות האיחוד האירופאי לשימוש וייצור באמצעות הטכנולוגיה האולטרה סונית של החברה.

 

כזכור, בחודש פברואר השנה עצרה החברה את מכירותיה באירופה, כאשר הרשויות ביקשו מהחברה להציג מסמכים ותוצאות ניסויים המוכיחים כי החומר בו משתמשת סונוביה בבדי המסיכות שהיא מייצרת למאבק בקורונה, אכן מהווה קוטל חיידקים כפי שמעידה החברה.

 

החומר בו משתמשת סונוביה - Oxide Zinc, טרם אושר רשמית על ידי האיחוד האירופי כחומר שניתן להציגו כחומר פעיל וביוצידי במוצרים מסוג זה. סונוביה טוענת שהבד נמצא יעיל בהשמדת וירוסים וחיידקים, כולל נגיף הקורונה, וכי הדבר הוכח במסגרת בדיקות מעבדה שביצעה במספר מעבדות בעולם.

 

במקביל לתהליך האישור באיחוד, החברה המשיכה לפתח תהליכים שמטרתם לאפשר הטמעת חומרים ביוצידים אחרים בבד ממנו מיוצרות מסכות המגן, כאלה שניתן להציגם במדינות האיחוד והיום מדווחת כאמור על הצלחה בהתאמת פורמולציות חדשות.

 

כתוצאה מהצלחת ההתאמה, חידשה החברה את השיווק והמכירה של מסכות המגן האנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות במדינות האיחוד האירופאי למעט צרפת. בנוסף, על פי תוצאות מעבדה שקיבלה החברה ממעבדה מוסמכת ומוכרת באירופה, בדים שטופלו על ידי החברה נמצאו יעילים גם נגד המוטציה הבריטית של וירוס הקורונה ברמה של למעלה מ-99.

 

בנוסף, חתמה לאחרונה סונוביה על חוזה ייצוג כפרזנטורית עם Like Nastya אחת מכוכבות היו טיוב הגדולות בעולם במונחי מספר עוקבים. שיתוף הפעולה יתרכז בייצוג החברה בפלטפורמות אינטרנטיות שונות לצורך מכירת מוצרי טקסטיל טכנולוגי ירוקים בייצור סונוביה תחת המיתוג של Like Nastya.

 

שיתוף הפעולה צפוי לצאת לפועל בימים הקרובים, תחילה במכירת מסיכות מגן ממותגות לילדים באתר ובפלטפורמת האמאזון של החברה, ובהמשך השנה צפוי שיתוף הפעולה להתפתח למוצרים חדשים שתשיק חטיבת המוצרים של סונוביה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה