רובוגרופ מכניסה את ליגת CoderZ להונג קונג

בתי הספר בהונג קונג יוכלו להתחרות בתחרות רובוטיקה מקוונת המבוססת על פלטפורמה שפיתחה רובוגרופ לפיתוח כישורי תכנות ורובוטיקה

פולי טל 18/04/2021 12:12

א+א-

חברת רובוגרופ מעדכנת היום על התקשרות עם חברת אספרנזה, ארגון ללא מטרות רווח בהונג קונג, בהסכם להכנסת CoderZ League שפיתחה החברה ומבוססת על פלטפורמת קודרז לבתי ספר בהונג קונג.

 

הפלטפורמה שפיתחה החברה מיועדת לפיתוח כישורי תלמידים בתחומי תכנות, רובוטיקה, חשיבה לוגית, חשיבה חיובית, יצירתיות, עבודת צוות ושאר מיומנויות המאה ה-21. ליגת קודרז היא תחרות רובוטיקה מקוונת שכוללת שלוש רמות קושי לתלמידים מבתי ספר יסודיים ועד לבתי ספר תיכוניים. במהלך התחרות מתכנתים התלמידים רובוטים וירטואליים תלת ממדיים במודל משחקי הכולל ביצוע משימות ואתגרים מורכבים אחרים.

 

הצוותים עובדים בשיתוף פעולה כדי לתכנת, לתכנן ולהשלים משימות. השלבים האחרונים מאופיינים במודל של רובוט נגד רובוט, מופקים ומשודרים באירוע טלוויזיוני המשודר בערוץ .Twitch.tv

 

לפי ההסכם, אספרנזה תקדם ותשווק את פלטפורמת ה- e-sport של פלטפורמת הקודרז של החברה לבתי ספר בהונג קונג. כמו כן קודרז תכשיר מורים בבתי ספר מקומיים, בעזרת שותף הונג קונגי, וכל הצדדים יעבדו בשיתוף פעולה להטמעת ליגת קודרז בבתי הספר.

 

בתי הספר שירכשו רישיונות להשתתפות בליגת קודרז יוכלו לרכוש בהנחה רישיונות לתכנים לימודיים בפלטפורמת קודרז שיכינו אותם להשגת תוצאות טובות יותר בליגה. הליגה מתוכננת להיפתח באמצע אוקטובר 2021 ולהסתיים באמצע ינואר 2022. ההסכם יהיה בתוקף עד סוף מרץ 2022.

 

אספרנזה הוקמה בהונג קונג על ידי מי שהיה מזכיר הכספים בממשלת הונג בתקופה הארוכה ביותר עד כה ומטרתה המוגדרת היא  "לעצב מחדש וליצור את העתיד של הונג קונג באמצעות בחינת הבעיות של המדינה מנקודת מבט גלובלית ולימוד החוויות המוצלחות והמגמות האחרונות בעולם בכדי לענות על אתגרי התקופה".

 

על פי ההסכם, אספרנזה תהיה זכאית לעמלות במנגנון מדורג שנקבע בין הצדדים בהתאם לכמות רישיונות שיימכרו במהלך התקופה.

 

החברה רואה חשיבות רבה בהסכם זה וצופה חשיפה משמעותית של פלטפורמת ה- TMCoderZ באסיה והתקדמות משמעותית בתוכניותיה לחדירה לשוק הסיני.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה