קנאביס

אינטרקיור הגישה בקשה לרישום מניותיה למסחר ב-NASDAQ

תחילת המסחר בבורסות הראשיות, TSX והרישום הצפוי בבורסת ה-NASDAQ, יאפשרו לאינטרקיור להרחיב את בסיס המשקיעים, ולבסס מנועי צמיחה גלובליים להמשך הצמיחה והרחבת הפעילות

חדשות ספונסר 13/04/2021 13:55

א+א-

חברת אינטרקיור מדווחת על הגשת בקשה לרישום מניותיה בבורסה הראשית ב-NASDAQ תחת הסימבול (INCR NASDAQ:). הבקשה היא בהמשך ישיר לפעולות החברה בקשר לעסקת המיזוג עם ה-SPAC. 

 

תחילת המסחר בבורסות הראשיות, TSX והרישום הצפוי בבורסת ה-NASDAQ, יאפשרו לאינטרקיור להרחיב את בסיס המשקיעים, ולבסס מנועי צמיחה גלובליים משמעותיים להמשך תנופת הצמיחה והרחבת הפעילות.

 

אינטרקיור פועלת באמצעות חברת הבת קנדוק, העוסקת מזה כ-13 שנים במחקר, גידול, יבוא ויצוא של קנאביס רפואי. כושר הייצור המקסימלי של מערכי הייצור של החברה עומד כיום על מעל ל-100 טון קנאביס רפואי.

 

קנדוק פועלת בשיתוף פעולה אסטרטגי ובלעדי עם החברות הבינלאומיותTilray, Organigram, Aphria, Charlotte’s Web והתאגיד האורגוואי Fotmer. בנוסף מנהלת קנדוק תוכנית מחקרים קליניים על מוצריה בתקן GMP, מהם 10 מחקרים קליניים שאושרו ע"י היחידה לקאנביס רפואי במשרד הבריאות לרבות מחקר קליני Phase III שמתנהל בימים אלו במרכז רפואי מוביל בישראל.

 

אינטרקיור הציבורית, החברה האם של קנדוק המחזיקה ב-100% ממניותיה, דיווחה ברבעון הרביעי של 2020 על תוצאות שיא עם צמיחה מואצת של פי 15 במכירות הרבעון בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ושל מעל 20% בהשוואה לרבעון הקודם. במהלך הרבעון הרביעי המשיכה מגמת הביקושים גבוהים לקווי המוצרים של קנדוק.

 

החברה השלימה הסכם מיזוג עם חברת Subversive Acquisition במסגרת עסקת SPAC. המיזוג מייצג שווי של 300 מיליון דולר לבעלי המניות של אינטרקיור. כחלק מהשלמת המהלך, אינטרקיור צפויה להתחיל להיסחר בבורסה הראשית בטורונטו (TSX) ולהירשם למסחר גם בבורסת הנאסד"ק, מהלך אותו היא מקדמת בימים אלה כאמור.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה