עמי ברלב, יור דירקטוריון סאטקום קרדיט: יח"צ

סאטקום זכתה במכרז לאספקת שירותים לגוף ממשלתי במערב אפריקה

החברה תספק מערכות לווין והתקנת HUB בהיקף של 700 אלף דולר ובנוסף תיתן גם שירותי תחזוקה ל-HUB בהיקף של 130 אלף דולר לתקופה של 28 חודשים

מערכת ספונסר 12/04/2021 12:12

א+א-

חברת שירותי התקשורת הלווינית סאטקום מדווחת הבוקר כי גילת טלקום, חברת בת בבעלותה המלאה, התקשרה עם חברה ישראלית מובילה, ששמה אינו מדווח, שזכתה במכרז עם גוף ממשלתי במערב אפריקה.

 

במסגרת ההתקשרות תספק סאטקום מערכות לווין מתקדמות והתקנת HUB אצל לקוח הקצה באפריקה בהיקף של 700 אלף דולר ובנוסף תיתן גם שירותי תחזוקה ל-HUB בהיקף של 130 אלף דולר לתקופה של 28 חודשים.

 

תשתית המערכות שיסופקו על ידי החברה מיועדות לשימוש לאומי של לקוח הקצה באפריקה. בסאטקום מבהירים בהודעה שפרסמו הבוקר כי בהתאם לתנאי ההסכם ללקוח יש אופציה לא למשוך ציוד בהיקף של כ-130 אלף דולר.

 

עמי ברלב, יו"ר סאטקום מסר: "התקשרות זו ממשיכה להצביע על איכויות השירותים והמוצרים שלנו ועל המשך הבעת אמון גבוהה מצד חברות וגורמים עסקיים וממשלתיים מהשורה הראשונה, אשר פועלים לשילוב עסקיה של החברה במסגרות חדשות ונוספות - ובהתאם התקשרות זו נושאת עימה ערך אסטרטגי".

 

סאטקום נסחרת בבורסת תל אביב במדד תקשורת וטכנולוגיה לפי שווי של 60 מיליון ש"ח ובמכפיל הפסד. מתחילת השנה ירדה החברה בשיעור של 8% אחרי עליה של כ-22% בשנה האחרונה. את שנת 2020 סיימה החברה עם הכנסות של 175 מיליון ש"ח והפסד נקי של 5.3 מיליון ש"ח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה