באטמ חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי בתחום הרשתות הוירטואליות

חברת הבת טלקו סיסטמס וחברת albis-elcon הגרמנית יציעו את פתרון ה-NFV של הקבוצה ללקוחות Tier-1

חדשות ספונסר 12/04/2021 10:01

א+א- 1

באטמ חברת טכנולוגיה המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר וציוד רפואי לבדיקות מעבדה מודיעה כי חברת הבת, טלקו סיסטמס, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם elbis-elcon, ספקית גרמנית של מוצרים ומערכות תקשורת למפעילי רשתות בתעשיית הטלקום, במסגרתו תצענה החברות את פתרון ה-NFV של הקבוצה, כך ששיתוף הפעולה ישמש ערוץ מכירה נוסף ללקוחות בשוק.

 

טכנולוגיית ה-NFVTime של הקבוצה שולבה בפלטפורמת אספקת השירות החדשה של albis-elcon, uSphir, ומותאמת לפעול עם מוצרים ומערכות ניהול התקשורת של albis-elcon. uSphir פותחה על מנת לאפשר למפעילי רשתות ליצור רשתות מבוססות תוכנה (באמצעות מערכת ההפעלה של באטמ), שיאפשרו לפרוס במהירות שירותים וירטואליים עסקיים בקרב לקוחות הקצה שלהם, שיפעלו בתאימות מלאה עם מערכות ניהול התקשורת הקיימות ועם החומרה המסופקת על ידי albis-elcon.

 

בהתאם למודל ההכנסות של באטמ מ-NFVTime, היא תקבל דמי רישיון חודשיים מכל נקודת קצה שתוטמע אצל הלקוח הסופי.

 

יחד עם תמיכת טלקו סיסטמס, albis-elcon תחל בשיווק uSphir לבסיס לקוחותיה, שמורכב בעיקר ממפעילי תקשורת Tier-1 באירופה ואמריקה הלטינית. אלו טריטוריות חדשות עבור עסקי הרשתות של באטמ, אשר ממוקדת בעיקר בשוק בארה"ב.

 

בנוסף, באטמ מאשרת כעת כי PCCW העולמית החלה בהשקת פתרון ה-NFVTime של החברה ברבעון הראשון של 2021. בהתאם, באטמ החלה לייצר הכנסות תחת ההסכם הרישוי התלת-שנתי עם PCCW העולמית.

 

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "אנו שמחים מאוד להציע במשותף עם albis-elcon את טכנולוגית הווירטואליזציה שלנו. ל-albis-elcon מיצוב חזק בקרב מפעילי תקשורת Tier-1 באירופה ואמריקה הלטינית ושיתוף הפעולה מרחיב את הנגישות שלנו בשווקים אלו. זהו רכיב מפתח לאסטרטגיית הצמיחה של באטמ, הכוללת שיתופי פעולה שיאיצו אימוץ הפתרונות שלנו.

 

אנו גם שמחים על כך ש-PCCW העולמית החלה בהשקת הטכנולוגיה שלנו בקרב לקוחותיה, ומשקפת את המעבר המשמעותי לרשתות וירטואליות. הודות לחוזק הפתרון שלנו, שהוא מהבודדים הפועל תחת ארכיטקטורת ARM וארכיטקטורת Intel גם יחד, וכן הודות לשותפינו, אנו מאמינים כי באטמ ממוצבת היטב לבסס נוכחות משמעותית בשוק."

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מדהימה זאתי

    נתח נכבד יש לי בתיק אבל עולה זמנית עם הודעות טובות ומתממשת מהר מאוד. מקווה שהפעם תהיה עלייה חזקה.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    cristoper 12/04/2021 10:10