ירידות שערים בפתיחת המסחר בתל אביב, המדדים המובילים יורדים 0.4%

מדד הבנקים נחלש 0.7%; באטמ מטפסת 4%; פנאקסיה עולה 2.6%; מגמה מעורבת באירופה, דקס עולה 0.2%; ירידות של עד 0.25% בחוזים העתידיים בניו יורק;

חדשות ספונסר 12/04/2021 10:25

א+א-

יום המסחר השני לשבוע זה נפתח בירידות שערים, כאשר עיני המשקיעים נשואות לשוקי העולם המתחילים היום שבוע מסחר חדש על רקע עליות השערים בסוף השבוע. בזירה המקומית נמשכים המגעים להרכבת ממשלה ונמשכת פתיחה איטית והדרגתית של המשק כאשר מספר המחוסנים בשני החיסונים בישראל עומד על 5 מיליון בני אדם. 

 

באסיה נפתח הבוקר שבוע המסחר במגמה שלילית, שנחאי יורד 0.8%, ניקיי מאבד 0.7% והנג סנג נופל 1.05%. החוזים העתידיים בניו יורק נסחרים בשעה מוקדמת זו בירידות שערים של עד 0.4%, אחרי שמדדי הדאו ג’ונס ואס.פי 500 קבעו ביום המסחר האחרון שיאים חדשים. 

 

השבוע לא יתקיים מסחר ביום רביעי בשל יום הזכרון לחללי צה"ל ובחמישי לא יהיה מסחר לרגל חגיגות יום העצמאות.
 

אמש הסתיים המסחר בתל אביב בעליות שערים, בדומה למגמה בשווקים בסוף השבוע. מדד תל אביב 35 עלה 0.65%, תל אביב 125 הוסיף 0.73%, מדד הבנקים טיפס 0.7%, מדד הנפט התחזק 0.45% ומדד הנדל"ן עלה 1%. מבין המדדים הסקטוריאליים בלט מדד הביומד בעליה של 1.6%.

 
שותפות הפודטק ביומיט טסה 23%, לאחר שהחברה הודיעה על חתימת מזכר הבנות להקמת חברה משותפת בשליטת השותפות, עם צד ג’ לפיתוח, ייצור ושיווק של בשר דג מתורבת על בסיס הטכנולוגיה שפיתחה ביומיט.
 
חברת הקנאביס הרפואי שיח מדיקל עדכנה אמש על חתימת הסכם מסגרת לייצוא קנאביס ללקוח באוסטרליה בהיקף של 2 טון בשנתיים הקרובות. החברה מסרה כי היא מעריכה שההכנסות הצפויות במידה ויושלם ייצוא מלוא הכמות הצפויה, מסתכמות לעשרות מיליוני ש"ח. המניה עלתה 6%.
 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה