אנרגיה ירוקה

או.פי.סי: חברת הבת בארה”ב חתמה על הסכם מכירת חשמל בהיקף של כ-150 מיליון דולר

ההסכם בפרויקט אנרגיית הרוח Rogue’s wind שבפנסילבניה, נחתם עם חברת אנרגיה ירוקה לתקופה של 10 שנים וצפוי לייצר הכנסה שנתית בהיקף מוערך של כ-15 מיליון דולר

פולי טל 11/04/2021 15:26

א+א- 1

חברת האנרגיה המתחדשת או.פי.סי מדווחת הבוקר כי קבוצת CPV שאת רכישתה השלימה בינואר 2021, חתמה על הסכם מכירת חשמל בפרויקט אנרגיית הרוח Rogue’s wind שבפנסילבניה, למכירת מלוא החשמל, הזמינות ותעודות אנרגיה מתחדשת של הפרויקט.

 

ההסכם נחתם עם חברת אנרגיה ירוקה לתקופה של 10 שנים ממועד ההפעלה, וצפוי לייצר לפרויקט הכנסה שנתית בהיקף מוערך של כ-15 מיליון דולר, ובסה"כ הכנסות של כ-150 מיליון דולר על פני התקופה.

 

קבוצת CPV הפקידה כ-8.5 מיליון דולר כבטוחה להבטחת התחייבויותיה בהסכם. הפרויקט שהספקו הכולל הוא כ-114 וואט מצוי בשלבי פיתוח מתקדמים והחברה מעריכה כי מועד תחילת עבודות ההקמה צפוי לרבעון הראשון של שנת 2022 ומועד ההפעלה של הפרויקט צפוי לרבעון השני של 2023.

 

קבוצת CPV עוסקת בפיתוח, הקמה וניהול תחנות כוח באנרגיה מתחדשת ובאנרגיה קונבנציונלית (מונעת גז טבעי) בארה"ב ובהחזקת זכויות בתחנות כוח פעילות ובתחנת כוח בהקמה, אותן יזמה והקימה בשנים האחרונות. בנוסף עוסקת CPV במתן שירותי ניהול לתחנות כוח בארה"ב הנמצאות בבעלותם של צדדים שלישיים.

 

בנוסף לתחנות כוח בטכנולוגיה קונבנציונלית ובאנרגיה מתחדשת, לקבוצת CPV צבר של 9 פרויקטים באנרגיות מתחדשות בשלבי פיתוח מתקדמים ופרויקטים נוספים בטכנולוגיות שונות בשלבי פיתוח שונים, בהיקף מצטבר כולל של כ-6175 מגה וואט.

 

בשבוע שעבר רכשה CPV בעלות מלאה בפרויקט Keenan באוקלהומה, פרויקט אנרגיית רוח בהספק של 152 מגה וואט. החברה חתמה על הסכם מכירת החשמל והתעודות הירוקות תמורת 27 מיליון דולר לשנה, עד שנת 2030

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עם כל החדשות הטובות

    נראה שזה לא ממש מזיז לנייר -- מוזר
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    עושהחסדלאלפים 11/04/2021 15:46