סייברוואן תתחיל בפיילוט עם חברת המשאיות IVECO

במידה והפיילוט יוכתר כמוצלח, תשקול IVECO להתקין את מערכת SaverOne כחלק מובנה מהמשאיות אותן היא מייצרת

חדשות ספונסר 11/04/2021 12:12

א+א-

חברת הטכנולוגיה סייברוואן, שפיתחה מערכת המספקת פתרון לבעיית היסח הדעת בנהיגה כתוצאה משימוש בטלפון סלולרי, הודיעה הבוקר לבורסה כי תחל בשיתוף פעולה עם ענקית המשאיות האיטלקית IVECO, אחת משלוש יצרניות המשאיות הגדולות באירופה, במסגרתו תבחן היתכנות להטמעת מערכת SaverOne כחלק אינטגרלי ממערכות הבטיחות במשאיות.

 

חברת IVECO תתחיל להתקין במשאיות החברה באיטליה את מערכת SaverOne ע"י מהנדסי IVECO בהדרכת אנשי סייברוואן, זאת במסגרת פיילוט שיארך כמה שבועות. במידה והפיילוט יוכתר כמוצלח, תשקול IVECO להתקין את מערכת SaverOne כחלק מובנה מהמשאיות אותן היא מייצרת.

 

זהו שיתוף הפעולה הראשון של חברת סייברוואן עם יצרנית משאיות בחו"ל, וזהו יעד אסטרטגי של החברה בהמשך לשיווק המערכת כמערכת Market After ישירות לציי רכב.

 

מערכת SaverOne נועדה לתת מענה לבעיית היסח הדעת של נהגים העושים שימוש באפליקציות שונות במכשיר הנייד במהלך נהיגה ומסכנים את משתמשי הכביש. על פי מחקרים, העלות השנתית של תאונות דרכים בארה"ב בלבד עומדת על כ- 300 מיליארד דולר, כש- 25% מהתאונות קשורות לשימוש במכשיר הנייד בזמן נהיגה. טכנולוגיית החברה מונעת היסח הדעת על ידי מניעת גישה ליישומים שונים במכשיר ואינה מצריכה שיתוף פעולה של הנהג תוך שהיא מייצרת סביבת נהיגה שקטה ובטוחה.

 

שוק היעד הראשוני של החברה כולל ציי רכב מסחריים ופרטיים בהם תותקן מערכת החברה במטרה להפחית סיכונים ולהוריד עלויות בשל תאונות דרכים בהן מעורבים נהגיהם. לחברות ביטוח וליסינג וכן לחברות המנהלות ציי רכב יש עניין רב בהפחתת נזקים ועלויות כתוצאה מתאונות דרכים.

 

לפני כחודש הודיעה החברה כי חתמה על הסכם לאספקת והתקנת 51 מערכות Saverone לחברת פרונרי ישראל, חברה בבעלות משותפת של נסטלה העולמית וחברת R&R, אשר לפני כחצי שנה הייתה בין החברות הראשונות שהתחילו פיילוט עם סייברוואן, במסגרתו הותקנו 15 מערכות ברכבי החברה.

 

ההסכם עם פרונרי ישראל הוא ההסכם המסחרי השני של חברת סייברוואן, שהחלה לפני מספר חודשים בהתקנה מסחרית בקבוצת הלוגיסטיקה מילניום בה היא מתקינה 250 מערכות. כיום לחברה יש פיילוטים פעילים בין היתר בצה"ל, חברת החשמל, תנובה, פלסאון, הנסון ומ.א. אזורית בני שמעון, שגם הם מהווים פוטנציאל להסכמים מסחריים דומים.

 

לפני כשלושה חודשים נכנסה החברה לראשונה לתחום התחבורה הציבורית כאשר חתמה על הסכם פיילוט עם חברת קווים והרחיבה את פעילותה בשוק הליסינג בעקבות חתימה על הסכם שיתוף פעולה חדש עם חברת Hertz, זאת לאחר שלפני כחמישה חודשים חתמה על הסכם דומה עם חברת אלדן.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה