ALD תספק פתרונות אבטחת סייבר לחברת בקוז האנגלית בכ- 13.8 מיליון שקל

מדובר בחלק מפרויקט כולל המוערך ב-68 מיליון ש"ח על פני 3 שנים; החברה תקבל תשלום גם על שירותי תמיכה בהיקף של 2.7 מיליון ש"ח לשנה; הפרויקט יחל ברבעון הבא

חדשות ספונסר 11/04/2021 11:49

א+א- 5

לקראת המיזוג הצפוי של חברת ALD עם חברת הסייבר HUB Security , דיווחה הבוקר אי.אל.די על הסכם שלישי משותף לשתי החברות במסגרת הסינרגיה העסקית ביניהן שהיוותה את הבסיס לעסקת המיזוג המוצעת.

 

הפעם ההסכם הוא עם חברת בקוז האנגלית לאספקת פתרונות סייבר ומכירת כ- 150 שרתים מאובטחים על פני 3 שנים שישמשו מערכת תשלומים במדינות אפריקה וניגריה. החברה מעדכנת כי קיבלה הודעה על התחלת עבודות בהיקף כספי של כ - 13.8 מיליון מתוך פרויקט כולל המוערך ב - 68 מיליון ש״ח, על פני 3 שנים. בקוז הודיעה לחברה והאב כי הפרויקט בין השתיים יתחיל ברבעון הבא.

 

על פי ההסכם, החברה תספק ללקוח פתרון מערכת תשלומים דיגיטלית המאובטחת על ידי הטכנולוגיה של האב עם שירותי אבטחת אמינות של ALD. כמו כן, תהיה האב זכאית לתמורה בגין שירותי תמיכה בסך של 2.7 מיליון ש״ח נוספים לשנה לתקופה של שנתיים החל משנת 2021. ALD תפעל יחד עם האב לספק את המוצרים והשירותים הנ"ל. 

 

למיטב ידיעת החברה, הלקוח של בקוז בפרויקט היא חברה בשליטת חברת ויזה העולמית, ופתרון החברה שיפותח, עשוי להיות מותקן בסניפים שונים של ויזה במדינות רבות ברחבי העולם. להערכת החברה במהלך שנת 2021 ירכשו מהחברה 50 שרתים לפחות.

 

לדברי דותן משה, משנה למנכ"ל ALD: "כפי שדיווחנו בעבר, ההנהלות עובדות בשיתוף פעולה מלא על עסקאות סינרגיות במדינות שונות בעולם עם לקוחות משותפים ועסקאות שמביאות לידי ביטוי את החיבור הטבעי בין שרותי הייעוץ המתקדמים של ALD לבין טכנולוגית הסייבר הייחודית של HUB.

 

העסקה הנוכחית היא מהותית בהיקפה ומהווה דוגמא לסוגי העסקאות שאנו צופים לסגור עוד השנה. זהו צעד חשוב בדרך להשלמת המיזוג והוכחת הייתכנות לערך המוסף שהוא טומן בחובו עבור החברות והמשקיעים".

מוקדם יותר השנה הודיעה אי.אל.די כי חתמה על הסכם מחייב למיזוג פעילות עם חברת HUB Security בשווי 145.3 מיליון דולר אחרי הכסף. העסקה תעשה על פי שווי כולל שלאחר המיזוג של 145.3 מיליון דולר ושיעור ההחזקה של בעלי מניות HUB בחברה לאחר ההקצאה צפוי להיות כ-51% שלא בדילול מלא.

 

את המיזוג וגיוס הכספים מובילים חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd וקרן קלובר וולף קפיטל.

 

מוקדם יותר החודש דיווחה אי.אל.די על הסכם ראשון משותף לשתי החברות, לאספקת פתרונות הגנת סייבר לחברות מקבוצת הביטוח של לוידס העולמית (Loyds) הפעילות בכ-130 מדינות. 

 

הפתרון המוצע הינו הגנת סייבר המותאמת לחברות הביטוח משולבת באבטחת אמינות מערכות גבוהה. לחברת האב סקיוריטי מוצר להגנת סייבר על נכסים דיגיטליים, שמבוסס על טכנולוגיה מוגנת פטנט, ואילוALD  מספקת שירותי אמינות מערכות ואבטחת איכות לתאגידים בינלאומיים וממשלות בעולם מזה כ-36 שנים. לאחר המיזוג יסופקו שירותים אלו כמכלול אחד על ידי החברה המאוחדת. בכך למעשה יציגו לראשונה שתי החברות המתמזגות פתרון משותף לענף הביטוח, אשר מיועד לשמש גם תאגידים וממשלות.

 

החברה דיווחה עוד, כי אספקת השירותים והמוצרים צפויה להתבצע כבר במהלך 2021 והיקף השירות יכול להיות מהותי בהיקפו לתוצאות החברה הממוזגת במהלך שנת 2021.

 

 

5 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  וואלה לא הבנתי את השאלה שלך

  סייפטי מוכרת בשנה כרגע ב 20 מיליון שקל אי אל די לפני המיזוג תעמוד על מכירות של כ 130 מיליון שקל. אי אל די ברצף של הודעות מעולות על הסכמים כאשר ההודעה מהיום מהותית מאוד להמשך. רוב ההודעות באו בעקבות הסכמים וחוזים מול לקוחות ענק כגון ויזה, חברות תעופה, לוקהיד בקיצור יש תקווה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  shaigu 11/04/2021 15:10

 2. 2
  תמכור השנה יותר מסייפטי? שנה הבאה?

  לא מתיימר להבין - ואפילו לא בדקתי מכירות. רק שואל את אנשים כמו SHAIGU שמחזיקים או מתלהבים. השנה תמכור יותר מסייפטי? שנה הבאה? בערך. התובנות שיש לי - מפרסמת סכומים. 13.8 מיליון מתוך פרוייקט של 68. בהודעה האחרונה של סייפטי אין הכנסה של שקל. רק" 92 מיליארד" שלא קשורים לכלום. תובנה 2: אפשר לתמחר את שתי החברות , אחת לפי השנייה.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 11/04/2021 12:01

 3. 3
  וידוי

  האמת שלצערי פחות בדקתי את נתוניה אלא נסחפתי אחר הדיבורים פה בפורום. צודק.לא ממליץ.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  avd 11/04/2021 11:58

 4. 4
  למה קבר ? חברה עם פוטנציאל מעולה

  לא המלצה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  yoninnn123 11/04/2021 11:55

 5. 5
  מתחילה להמריא.

  איך המניות האלה כל פעם מחדש חוזרות מהקבר?
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  avd 11/04/2021 11:52