יוגב שריד, מנכל שיח מדיקל קרדיט: מור ברנשטיין

קנאביס

שיח תייצא קנאביס רפואי לאוסטרליה בהיקף של 2 טון

ההסכם הוא לתקופה של 24 חודשים; מדובר בהסכם הייצוא הגדול בתולדות החברה; התמורה הכספית נאמדת בעשרות מיליוני שקלים עד סוף 2022

חדשות ספונסר 11/04/2021 12:12

א+א- 1

שיח מדיקל, חברת הקנאביס הרפואי בבעלות משפחת שריד, מדווחת על חתימת הסכם מסגרת לייצוא קנאביס רפואי ללקוח באוסטרליה בהיקף של 2 טון עד סוף 2022. לפני כחודש סיפקה שיח תפרחות קנאביס מזן "בלאק" ו"קוש-דן" בהיקף של 120 ק"ג ללקוח האוסטרלי, לאור הצלחת מוצרי החברה בשוק האוסטרלי, הלקוח ביקש להוסיף את אחד הזנים הוותיקים של שיח "תכלת" ובימים אלו החברה קיבלה את אישורי הייצוא ל- 180 ק"ג נוספים של הזנים "בלאק", "קוש-דן" ו"תכלת" אשר עתידים להישלח בשבועות הקרובים.

 

החתימה על הסכם המסגרת תואמת את הערכתה של שיח כי היקף הייצוא לאוסטרליה יגדל משמעותית. בהתאם לתנאי הסכם המסגרת, שיח תשמש ספק בלעדי של קנאביס רפואי מישראל עבור הלקוח האוסטרלי.

 

ההסכם הוא כאמור לתקופה של 24 חודשים ולהערכת החברה סך ההכנסות הצפויות לה, במידה ויושלם ייצוא של מלוא הכמות הצפויה, מסתכמות לעשרות מיליוני ש"ח לאורך תקופת ההסכם.

 

בכדי לעמוד בתקני הייבוא במדינות השונות משתפת שיח פעולה עם חברת פנאקסיה לייצור מוצרי קנאביס בהתאם לדרישות תקן EU-GMP, בסטנדרטים רפואיים ומדעיים מחמירים. עד כה דיווחה החברה בדצמבר 2020 במסגרת שיתוף הפעולה, על השלמת יצוא שמנים לגרמניה, וכן על יצוא לקפריסין. הרחבת פעילות היצוא בשיח, מתווספת להמשך צמיחת פעילות החברה בשוק הישראלי..

 

מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "אנו גאים לעמוד בחזית הייצוא מישראל עם מוצרים איכותיים אשר זוכים לביקוש רב. בימים הקרובים אנו צפויים להשלים ייצוא בהיקף כולל של 300 ק"ג לשוק האוסטרלי מתחילת השנה. אנו מאמינים כי החתימה על הסכם המסגרת תאפשר לנו להגדיל עוד יותר את כוחנו בשוק האוסטרלי ולפעול להמשך הגדלת היקפי הייצוא. במקביל להצלחתנו באוסטרליה אנו פועלים בכדי לבסס את כוחנו באירופה עם שיתופי פעולה והקמת תשתית תפעולית מתקדמת ביוון."

 

טומי הופרט (Tommy Huppert), מייסד ומנכ"ל Cannatrek, מסר: "אנו מזהים ביקוש גובר באוסטרליה למוצרי הקנאביס האיכותיים של שיח, בדגש על הזנים ’בלאק’ ו’קוש-דן’, ופועלים כדי להבטיח המשך אספקה ורצף טיפולי למטופלים שלנו. אנו עדים להצלחת הזנים של שיח בישראל והמשלוח הראשון שביצענו נסך בנו את האמון והביטחון בחברת שיח ובמוצריה, והוביל לחתימת הסכם מסגרת בהיקף משמעותי, שאני מאמין כי יהווה פתח להסכמים נוספים בהמשך". 

  1. מניות בכתבה
  2. שיח מדיקל

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    למי שמתעלל בחולים לא מגיעה ברכה והצלחה

    אנשים "יראי שמים" מוכירם זבל לחולים המחיר מופקע, רק בישראל

    טיש 13/04/2021 10:52