קובי לקסר, מנכ״ל נלה דיגיטל קומרס קרדיט: צילום פרג'

נלה דיגיטל: הסכם עקרוני לרכישת מותג וחנות וירטואלית נוספים

הצדדים הסכימו עקרונית על רכישת חנות ומותג בתחום מוצרי טיפוח לגברים, ובסך הכל מדובר בשלושה מותגים פרטיים ושלוש חנויות וירטואליות לממכר מוצרים באמזון ארה"ב

מערכת ספונסר 08/04/2021 12:12

א+א-

נלה דיגיטל מודיעה כי כי היום חתמה על הארכת תוקפו של הסכם עקרונות (לא מחייב) לרכישת שני מותגים פרטיים ושתי חנויות וירטואליות לממכר מוצרים באמאזון בארה"ב, עם אופק לרכישת מותג וחנות נוספים. הצדדים חתמו על הארכת תוקפו של הסכם העקרוות, עד לסוף חודש אפריל הנוכחי.

הצדדים הסכימו עקרונית על רכישת חנות ומותג נוספים בתחום מוצרי טיפוח לגברים, ובסך הכל מדובר בשלושה מותגים פרטיים ושלוש חנויות וירטואליות לממכר מוצרים באמזון ארה"ב. תמורת הממכר תתעדכן בהתאם להסכמות הצדדים.

נלה דיגטל מדווחת כי למיטב ידיעתה, לחנויות הנרכשות כ- 30 סוגי מוצרים שונים, אשר קיבלו אלפי דירוגים וביקורות מרוכשים באמזון, בממוצע דירוגים הנע בין 4 לבין 5 כוכבים. כמו כן גווח כי חלק מן המוצרים הינם מובילים בתחומם.

"החברה רואה ברכישת החנויות, ככל שתושלם העסקה, דריסת רגל בפלטפורמת אמזון, ומתכננת להרחיב את מכירות המוצרים גם במדינות נוספות ובפלטפורמות מכירה נוספות כמו EBAY, WALLMART ועוד, וכן בכוונתה להרחיב את הפעילות בתחומים אלו באמצעות השקת מוצרים נוספים שנמצאים, נכון להיום, בשלבי פיתוח".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה