האם מניית נייס סיימה את התיקון הטכני?

מניית נייס התממשה בחדות לאחר הדוחות ואבדה קרוב ל-20% משיאה בחודש דצמבר, לאן דרכה מכאן?

דובי קורן 07/04/2021 12:12

א+א- 1

חברת נייס (סימול: NICE) עוסקת בפיתוח וייצור מערכות מחשוב ענן המבוססות על ניתוח נתונים מתקדם לניהול קשרי לקוחות. החברה נסחרת בבורסה של ת"א ובבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 14.6 מיליארד דולר והיא בעלת שווי שוק הגבוה ביותר בבורסה של ת"א.

 

ניתוח טכני

המניה נסחרת במגמה עולה ארוכת טווח ועלתה בחדות גם בשנת 2020 לעבר לשיאים חדשים סביב 280 דולרים למניה, שנרשמו בדצמבר ובחודש פברואר האחרון.

 

הדוחות האחרונים אכזבו מעט את המשקיעים יחד עם מימוש בסקטור הטכנולוגיה בארה"ב והם שלחו את המניה לירידות שערים יחסית חדות במונחים של המניה, אך יחד עם זאת מינוריות ביחס למהלך העולה האחרון מהשפלים של חודש מרץ שנה שעברה ועד לשיאים האחרונים.

 

גרף מניית NICE; מקור: StockCharts.com

 

התיקון האחרון נעצר פעמיים סביב 212-214 דולר למניה שהוציא את המניה קדימה לבדיקה של ממוצע 200 ימים מלמטה, אשר בולם את המניה בשלב זה.

 

אזור התנגדות קרוב נמצא סביב 235-236 דולר למניה וממוצע 200 שנמצא מעט מתחת, לכן, פריצה של רמה זו תביא לטריגר טכני חיובי וככל הנראה סיום התיקון היורד במניה. יעד התבנית במקרה של פריצה עומד על אזור של 255-260 דולר למניה בשלב ראשון.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מסוג המניות שאני מחזק בכל תיקון

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Ys2019 07/04/2021 14:53