ינון יוגב, מנכל קרן אלומה קרדיט: שלומי ברנטל

מיזוגים ורכישות

קרן אלומה רוכשת 40% מטמרס טלקום תמורת כ-100 מיליון ש״ח

מנכ"ל אלומה: "רואים הזדמנות בטמרס לאור הגידול בתעבורת הנתונים ברשת בהתבסס על תשתיות הסיבים האופטיים בעידן שגרת קורונה ולאחריה, ובכוונתנו להרחיב את פעילותה"

חדשות ספונסר 04/04/2021 12:12

א+א-

קרן אלומה השלימה היום רכישת כ-40% מחברת טמרס טלקום, בתמורה לכ-100 מיליון ש"ח. לקרן עומדת אופציה לרכישת אחוזים נוספים מהחברה, בתוך שנתיים מהקלוזינג. זו עסקה שלישית לקרן התשתיות אלומה, בהובלת ינון יוגב, מולי רבינא ואורי יוגב.

 

טמרס טלקום היא חברה בבעלות מלאה של קבוצת טמרס בה מחזיק איש העסקים הבינלאומי פויו זבלדוביץ’. החברה עוסקת במתן שירותי תקשורת בישראל ובעולם באמצעות כבל תת ימי מבוסס סיבים אופטיים, שהונח על ידה בין ישראל לקפריסין ובאמצעות שירותי המשך אותם היא רוכשת מספקי תשתיות באירופה.

 

איש העסקים הבינלאומי, פויו זבלדוביץ׳, הבעלים של קבוצת טמרס: ״אנו שמחים על כניסתה של קרן אלומה כשותפה בטמרס טלקום. יחדיו נאיץ את צמיחתה של החברה על בסיס התשתית המצוינת שלה ונממש את פוטנציאל הצמיחה האדיר הטמון בקפיצה של העולם בתחום העברת הנתונים. אנו מאמינים שקבוצת הבעלות החדשה הכוללת את קרן אלומה ואת חברת הביטוח איילון - היא חזקה, בעלת ניסיון, ויש לה היכולת לעשות קפיצת מדרגה בפעילות המשותפת שלנו".

 

מנכ״ל קרן אלומה, ינון יוגב, אמר היום כי "מדובר בעסקה אסטרטגית ומשמעותית לקרן, המחזקת את פעילותה הקיימת בתחום התקשורת. אנו רואים הזדמנות בטמרס ופעילותה לאור הגידול בתעבורת הנתונים ברשת בהתבסס על תשתיות הסיבים האופטיים, בעידן שגרת קורונה וגם לאחריה, ובכוונתנו להרחיב את פעילותה, בדגש על שירותי ה-Data Center שהא מספקת כיום ללקוחות עסקיים מהשורה הראשונה".

 

רכישת מניות טמרס היא העסקה השנייה של קרן אלומה בתחום התקשורת, לאחר שלפני חודשים אחדים רכשה הקרן את חברת מגדלי תקשורת, העוסקת בתכנון, הקמה ותפעול של אתרים לתקשורת אלחוטית המושכרים לחברות הסלולר השונות בהסכמים ארוכי טווח. כמו-כן, היא השלימה לאחרונה השקעה בשליטה משותפת באסקו ישראל, העוסקות בייזום ותפעול פרויקטים להתייעלות אנרגטית, לייצור חשמל סולארי, לחלוקה ולהספקת חשמל.

 

קרן אלומה מתמקדת בחברות מתחום התשתיות (על פני פרויקטים) בישראל ומחויבת להירשם למסחר בבורסה לני"ע בשנתים הקרובות על מנת שהמשקיעים בה יהנו מהטבות הריט. קרן אלומה יוצגה בעסקה על ידי עו"ד איזי הולדשטיין ממשרד הולדשטיין-שליו ויניב אבדי מבטא פייננס.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה