קרדיט: גיא אסייג

המסחר בבורסת ת”א נפתח בירידות קלות

הבורסה בניו יורק ננעלה אמש במגמה מעורבת, החוזים העתידיים מאותתים על מגמה דומה בפתיחה. באירופה נרשמות עליות שערים וגם באסיה מרבית המסכים ירוקים

מערכת ספונסר 30/03/2021 12:12

א+א-

הבורסה המקומית נפתחה בירידות קלות לאחר סגירה מעורבת שנרשמה אמש בניו יורק, כאשר החוזים העתידיים מצביעים לפי שעה על מגמה דומה בפתיחה. הבורסות באירופה רושמות מגמה חיובית, גם המסחר באסיה מתנהל כעת בנטייה לעליות.

יום המסחר יקוצר ויסתיים ב - 14:25 לרגל חול המועד פסח.

 וויטסמוק בוחנת הנפקת איגרות חוב צמודות ביטקוין ורישום לפלטפורמת Tase-up של הבורסה לניירות ערך. איגרות החוב יהיו דולריות, קצרות מועד ויוצעו למוסדיים ולקוחות כשירים.

ספרינג מממשת 0.3% מההחזקה בחברת P81. החברה תמכור חלק מאחזקותיה בחברה העוסקת בתחום אבטחת הסייבר ותרשום עליית ערך על יתרת ההחזקה.

אקסל סולושנס זכתה בפרוייקט לאספקת נתבים בהיקף של כ - 7.5 מיליון שקל. היקפן הכספי המצטבר של ההזמנות מאותו לקוח, עומד על סך כולל של כ - 17.5 מיליון ₪.

 כלל עסקי ביטוח מסכמת את 2020 עם רווח של 602 מיליון שקלים. היקף הנכסים של החברה עומד על 237 מיליארד שקלים.

 אפקון החזקות רוכשת פרויקטים סולאריים בפולין בכ – 23 – 28 מיליון אירו. הפרויקט הינו בהספק כולל של 40 מגה-וואט. דמי הייזום ישולמו למוכר בשלוש אבני דרך.

אדלטיס חברת הבת של באטמ פיתחה שיטה מולקולרית חדשנית לאבחון של מחלת השחפת. קבלת תוצאות הבדיקה של באטמ אורכת כשעתיים, בהשוואה למספר ימים בבדיקות הקיימות.

משק אנרגיה חנכה שדה סולארי בצפון הארץ בהשקעה של למעלה מ-36 מיליון ₪. השדה הסולארי, בעל כושר ייצור של למעלה מ - 10 מגה וואט, נחנך בשטח קיבוץ כפר בלום וחובר לרשת החשמל.

אקוואריוס מנועים חתמה על מזכר הבנות לשת”פ עם TPR היפנית. מזכר ההבנות כולל ייצור ואספקת חלקים בהם החברה תעשה שימוש לצורך ייצור מוצריה.

 אורביט קבלה הזמנה בהיקף של כ - 1.85 מיליון דולר. מדובר בהזמנה נוספת למערכות תקשורת לוויינים מוטסות, מחברה אמריקאית. המערכות תסופקנה במהלך שנת 2021.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה