דוחות כספיים

אר.אס.אל: מציגה שיפור בחציון השני של השנה עם מכירות של 15.5 מיליון שקלים

בכל שנת 2020 מכרה החברה בכ-21 מיליון שקל לעומת מכירות של כ-22 מיליון שקל בשנת 2019.

חדשות ספונסר 25/03/2021 12:12

א+א-

אר.אס.אל אלקטרוניקה, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב מכרה בחציון השני של 2020 בכ-15.5 מיליון שקל לעומת מכירות של כ-5.3 מיליון שקל בחציון הראשון הודות למימושי הזמנות ואספקות שבוצעו ללקוחות בעיקר בקרים וצב"ד בתחום מוצרי השרת וכן מדי מהירות לוע לתותחים. הרווח הגולמי בחציון השני הסתכם בכ-6.9 מיליון שקל לעומת רווח של כ-0.4 מיליון שקל בחציון הראשון. הרווח התפעולי הסתכם בכ-3.1 מיליון שקל לעומת הפסד תפעולי של 4.4 מיליון שקל בחציון הראשון ואילו בשורה התחתונה הרוויחה החברה בחציון השני כ-2.8 מיליון שקל בהשוואה להפסד של כ-4.7 מיליון שקל בחציון הראשון של השנה.

בכל שנת 2020 מכרה החברה בכ-21 מיליון שקל לעומת מכירות של כ-22 מיליון שקל בשנת 2019. בשורה התחתונה רשמה החברה בשנת 2019 רווח של כ-7.2 מיליון שקל שנבע ברובו ממימוש נכס נדל"ן שהיה בבעלות החברה וזאת לעומת הפסד של כ-1.8 מיליון שקל השנה.

במהלך השנה זכתה החברה בחוזים והזמנות במיליוני דולרים מח"א האמריקאי, מלקוחות באסיה וגולת הכותרת היתה הזכייה במכרז בהיקף של 4.5-6 מיליון דולר עם חברת לוקהיד מרטין  לתכנון, ייצור, פיתוח ואספקה של בקרי בלימה למטוסי F-16, וכן למתן שירותי תחזוקה לבקרי הבלימה האמורים על פי תוכנית ייצור רב שנתית של לוקהיד מרטין למטוסים אלו.

זאב דגני מנכ"ל אר.אס.אל אומר: "שנת 2020 היא שנת מפנה בחברה כפי שמתבטא בתוצאות החציון השני של השנה. החברה נמצאת בעמדת פתיחה טובה מאוד לשנה הנוכחית עם זכיות במכרזים משמעותיים. מגמת השיפור צפוייה להמשך גם השנה."

לדברי סמנכ"ל הכספים של החברה יוסי שקד, התוצאות בהחלט משקפות את השיפור המשמעותי שחל בפעילות במחצית השנייה של השנה, זה נובע מאופי הפעילות והפיזור הגיאוגרפי שלנו בעולם וכן מהסביבה העיסקית בה אנו פועלים.  

אודות החברה: החברה עוסקת בפיתוח, תכנון, ייצור ושיווק של מערכות לשוק התעופה האזרחי והצבאי וכן בשיווק מוצרים לתחום טורבינות רוח לייצור חשמל. מערכות החברה משמשות לבקרה וניטור בריאות למנועי כלי טייס ולמערכות שרת במטוסים הכוללים מטוסי כנף קבועה, מסוקים וכלי טיס לא מאויישים. כמו כן החברה במגעים עם מספר לקוחות לשילוב הטכנולוגיות והמערכות שפותחו לשימוש בכלי טיס צבאיים גם למערכות ניטור בריאות בכלי שיט, ברכב קרבי משוריין וברכבות.

החברה הינה יצרן מוביל בקנה מידה עולמי של מדי מהירות לוע לתותחים (מדמ"ל) (על לקוחות החברה נמנים: צהל, צבא ארה"ב, וצבאות כגון: הודו, דרום קוריאה, הולנד טורקיה ועוד) המהווים תוספת חיונית לכל תותח לאור השיפור המשמעותי בדיוק הירי שמקטין דרסטית את כמות התחמושת הנדרשת ליצירת נזק למטרה המטווחת. משרדי החברה נמצאים במגדל העמק. לחברה משרד תמיכה בשווק ושרות לקוחות במדינת ניו יורק בארה"ב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה